reklama

waga w ciąży

Temat na forum 'Zapiski archiwalne' rozpoczęty przez masiek, 11 Czerwiec 2007.

1. masiek

masiek Mamy kwietniowe'08

w ciąży ponoć powinno przybyć =/-12kg zaczynacie odliczanie;-)

2. donia76

donia76 Fanka BB :)

Mi sie chyba nie uda:no: jestem w osmym tygodniu i juz przytyłam 4 kg wazyłam 57 a teraz 61 strach pomyslec co bedzie dalej:szok:

3. reklama
  4. Amelka22

Amelka22 Fanka BB :)

Przy Julce przytyłam 12 kg. W tej ciąży mam nieporównywalnie większy apetyt:-p. Zobaczymy ile mnie przybędzie;-). Moja waga startowa to 49 kg.

5. aOLA

aOLA Gość

aleście zaszalały z tematem:szok:
    no dobra nie wiem ile wyjściowa ale w 6tyg było 70kg (chociaz według mojej wagi 65 więc albo mnie albo ginowi waga szwankuje-no pewnie mnie....)
    z Piotrkiem przytyłam 22kg :angry: ale zostało mi +3kg i zwisający brzuch i cycki :confused::zawstydzona/y:

6. Anja78

Anja78 matka superstar

moja startowa 46kg, w 6 tyg jak sie wazylam u gina to bylo 47.3kg zobaczymy jak bedzie,mam nadzieje, ze max 12kg!!!!!:eek:

7. masiek

masiek Mamy kwietniowe'08

uwaga uwaga dane z końca 7tygodnia 2kg na plusie:tak: osz aż tyle mi nabiło a ja wcale dużo nie jem.
    Czyli ważę teraz 67kg zostalo mi 10kg do wykorzystania;-)

8. pumi

pumi Styczniowe mamy'08

moja waga startowa 52 kilo teraz 57 w 6 tc.ale to przez tesciowa:wściekła/y:. podczas pierwszej ciazy wazylam niecale 52 i tamto dzieciatko dlugo ze mna nie bylo i tesciowa stwierdzila ze jestem za chuda na utrzymanie zdrowej ciazy wiec wzielam sobie to do serca i zaczelam sie odzywiac-i sa rezultaty 5 kilo w ciagu szybkiego czasu.ale teraz staram sie nie opychac chociaz to czasem trudne:-p

9. mili801

mili801 Styczniowe mamy'08

Moja startowa to 60 kilo a teraz w 11tc to 64kg az sie boje co bedzie 40tc ciagle jem jem i jem i niewidac konca. :zawstydzona/y:

10. reklama
  11. kropecka

kropecka Majowa mama 2006; Mamy lutowe'08

ja zaczynam od 52,5 kg. w poprzedniej ciąży przytyłam 13 kg.

12. agnie

agnie Fanka BB :)

A mi się zaczął 10 tydzień i jeszcze nic nie przytyłam oO

Poleć forum