reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciązy

reklama
a ja startuje z wagi 77:wściekła/y::szok: ale mam to głęboko w 4literach:-)

przy kazdej ciąży czyli 4 razy przytyłam ok 20-22kg i nie ważne czy jadłam czy nie ciągle było tak samo!!
 
mnie waga się zepsuła po ostatniej ciąży ;-) wtedy startowałam z wagą 60 i skończyłam na 76, więc +16, po ciąży wróciłam do 61, teraz czuję się na 63-64, w czwartek będę u ginka to się zważę ;-)
 
ja waze 73 ,w pierwszej ciazy zaczynalam 68 i skonczylam na 89:szok::tak: niestety nie udalo mi sie wrócic :baffled::tak:na poczatku 3 mies juz bylo widac ciaze:nerd: teraz na szczescie waga stoi:tak:
 
No od razu lepiej bo wczoraj jak czytalam ze wazycie 50,60 kg to dalam sobie spokoj z pisaniem bo wstyd przyznac sie do mojej obecnej wagi ale dzis juz mam odwage napisac widze ze nie tylko ja startuje z waga ponad 70 kg a dokladnie 72kg Tzn 71 bo kg juz schudlam Nie mam apetytu i cale dnie mnie mdli Kazdego dnia coraz bardziej Przerabane normalnie
 
witajcie u mnie 78 ale mam to w nosie rozmiar 42 ubraniowy przy wzroscie 174 , w pierwszej ciąży było 95 ( rozpieszczałam się ) teraz zamierzam się pilnować ponoć przy takiej wadze powinnam w ciązy przybrać tylko 9 kilo zobaczymy haha
 
reklama
Ja zaczynam z wagą taką samą jak w pierwszej ciąży czyli 67kg przy wzroście 168cm. Za pierwszym razem przytyłam 11kg a obżerałam się na maksa! Zajadałam się wszystkim i w ogromnych ilościach :-D Po 10 dniach od porodu znów miałam 67kg :tak: Potem w trakcie karmienia ładnie schudłam kilka kg ale jak wróciłam do pracy co równało się z dużym ograniczeniem karmienia to znów przytyłam :sorry2: Jak będzie tym razem to zobaczymy, ale po tej drugiej ciąży więcej już nie planuję, więc po zakończeniu karmienia będę się odchudzać, bo moja waga prawidłowa to góra 60kg :zawstydzona/y:
 
Do góry