reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciązy

reklama
Ja po wczorajszej wizycie tez wiem juz co i jak: 59 kg 170cm. Czyli od poczatku tej ciazy juz 1 na+. Ech, nie powiem zeby mnie to cieszylo. W pierwszej ciazy +23, tyle ze startowalam z 54kg, mialam silne postanowienie, ze w nastepnej tyle nie spuchne i masz ci...juz sie zapowiada fiasko. Ale co tam, byle maluszek zdrowo rosl!!!
 
Ja tez schudlam kg ale czuje ze to nadrobilam podwojnie bo ciagle tylko slodycze wcinam i wogole chodze i ciagle cos zucham bo strasznie mi niedobrze jak pusty zoladek Czym moge zastapic te slodycze?skoro od jablka np czuje jeszcze wieksze ssanie i mdlosci
 
Doti12, u Ciebie w suwaczku jest takie coś: [SIGPIC][/SIGPIC]

Wczoraj ważyłam sie u lekarza i miałam 88 kg:)
 
Ostatnia edycja:
no wiec ja mam 55.5 kg wzrost 164, w pierwszej ciazy przytylam 9kg, zobaczymy co bedzie, staram sie jesc mniejsze posilki, czesciej, duzo owocow, boje sie ze nie jestem juz taka mloda i bedzie mi ciezej potem zrzucic zbedna wage niestety
 
U mnie teraz start od wagi 53kg, jak przy pierwszej ciąży.
Pierwsza ciąża z 53 aż do 72kg tj. +19kg.
Druga ciąża start od 50kg do 67 czyli +17kg.
Zobaczymy jak tym razem pójdzie. W pierwszej nie zwracałam uwagi na wagę. W drugiej trochę się pilnowałam, ale bez przesady, waga szła mi książkowo, ale ostatnie dwa miesiące u mnie podbijają wagę okropnie.
Obecnie waga może jedynie jakieś 0,5kg na plusie, ale bardziej bebech mi wywaliło, w szczególności pod wieczór :))
 
Cześć Dziewczyny:)
Jestem pierwszy raz na tym forum, i czytam Was czytam i postanowiłam się dołączyć. Ja startuje z wagą 63 i nie wiem jak to dalej będzie bo to moja pierwsza ciążą:) Ale jak na razie to mnie cały czas mdli, bo przed ciążą ważyłam 65 a jak narazie to schudłam 2 kg przez te mdłości...o i tak:shocked2:
 
ja od ostatniego ważenia nie stanęłam na wadze:no: aż się boję co tam zobaczę po prawie codziennie chipsowej diecie oraz po świętach. Do Sylwestra trzeba ustabilizować odżywianie bo kiepsko będzie jak lekarz będzie chciał zważyć:eek: ...no i w ogóle spasę się jak wieloryb przez te 8 mies jak tak dalej pójdzie...jem mało, ale cholernie niezdrowo
 
Ja myslałam, że po świętach trochę mi przybędzie a tu dziś rano na wadze -1. Nie wiem ile ważyłam przy starcie ciąży bo żadko wchodzę na wagę :) w piątek ważyłam się pierwszy raz będąc w ciąży i było 54,8 dziś rano było 53,8 przy wzroście 165.
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży ważyłam tyle co teraz dopiero w 17 tygodniu. Także masakra. Startuję od razu z 3 kg do przodu. Będę musiała się pilnować później żeby nie przytyć za dużo - zrezygnuję ze słodyczy chyba...
 
Do góry