reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciązy

reklama
Kurcze na tym forum na jednym watku jest wiele tematów... pogubić się można.

Ja mam 10kg na plusie, stratowałam z wagą 57,6 kg a teraz mam dokłądnie 67,6 aż strach pomyśleć co będzie przez te ostatnie 2 miesiące.

Również nie mogę się doczekać do powrotu do ćwiczeń. Chcę się zapisać na zumbę, podobno świetna sprawa i dodatkowo na basen. Dwa razy w tygodniu mąż obiecał, że mnie będzie wypuszczał z domu, żebym mogła wrócić do formy ;) bardzo mi zależy, bo nigdy gruba nie byłam i czuję się teraz jak słoń :p
W brzuchu mam 98cm a najbardziej urosły mi piersi (z czego nie jestem zadowolona, ale grunt że są fajne jędrne a nie jakieś zwisające flaki) z rozmiaru 75C (70D czasem jak się udało ) do rozmiaru 80DD - masakra jakaś, ponad dwa rozmiary:/
W domu mam ławkę do ćwiczeń, rower stacjonarny, jakies tam hantle.... mam nadzieję, że mój synuś będzie grzeczny i da mamusi chwilkę na zrzucenie wagi :D

Nie mam żadnych rozstępów ale na udach i pupie straszny cellulit :( jak chodziłam na basen nie miałam ani grama, dlatego bardzo chcę chodzić na basen chociaż raz w tyg. Kiedyś chodziłam na aqua aerobic, też super sprawa ale u mnie w mieście teraz wprowadzili jakies dziwne karnety, że trzeba zapłacić z góry na pół roku więc chyba odpuszcze sobie
 
Ja mam 8kg na + na chwilkę obecną, przez ostatni miesiąc nie cały kg. Pilnowałam się, zero czekolady i białego pieczywa i udało się :) Celulit masakryczny, ale bez rozstępów :)
 
celulit to moja Laura ma na dupie nawet :-D więc chyba się z nim po prostu rodzimy, u mnie 6 kg na plusie, słodkie ograniczone, mam nadzieje że maks przytyję te 10kg, czyli do 85kg, jak będzie więcej to trudnoooo :tak:
 
U mnie prawie 9 na +.. zobaczymy co dalej. Rozstępów nie ma jak na razie. Mimo że chodzę na masaże to niestety celulit na udach okropny... wcale mi sie to nie podoba :-(Nie mówię że miałam jakieś boskie ciało ale jak na 38 latkę nie było źle. Trzeba będzie zainwestować po ciąży w zwiększoną dawkę masażu, innej rady nie ma.
 
Ja zauwazylam ostatnio roztepy na tylku wrrrr( a podobno z tego co wszyscy mowia wszystko mi w brzuch idzie) ale zaczelam uzywac kremu na rozstepy i mam nadzieje ze choc troche sie tego pozbede. na brzuchu mialam ostatnio wrazenie ze sie pojawiaja ale zaczelam regularnie smarowac oliwka i chyba pomaga
 
No to sie dorobilam... równiuteńkie 59kg (po co ja przed tymi pomiarami rogala zjadlam, no po co?...) a taką mialam nadzieje nie przekroczyc 60kg.
do tego lekarka kazala jeszcze wiecej jeść ! :szok:
 
mala di ja miałam podobne założenie- tak do 60, ale z tego co widzę, to jednak się nie uda. na chwilę obecną 58.5 więc 10 kg na plusie
 
Chudzinki :p
Coś mi się wydaje, że ja tu w ścisłej czołówce wagowej jestem ;) Prawie 12 kilo na plusie :) Ale ja się nie przejmuję - poprzednio było 19 kilo, moja Mama zawsze przybierała ok. 20 kg w ciąży, mam to w genach ;) A póki co - odpukać - ani jednego rozstępu i generalnie dość sprawnie się jeszcze poruszam, więc jakoś tych kilogramów nie czuję :)
 
reklama
A u mnie dwa rozstępy zaobserewowałam :-:)wściekła/y::-( kurcze to co to będzie do końca. Wagowo tylko 3.5kg więc całkiem ok ale obwód mi ostatnio wystrzelił. Już mam brzuch jak poprzednio w 9 miesiącu:wściekła/y:
 
Do góry