reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciązy

reklama
pamiętam jako nastolatka płakałam u koleżanek z osiedla, że ważę aż 54kg, jak bym chciała tyle ważyć, to była 8 klasa, potem marzyłam o 58 kg i kupowałam w aptece jakieś specyfiki z hmielem, a pani z kolejki poradziła, żeby pić szkl. drożdży na czczo codziennie rano, nie wytrwałam w tym długo, moja mama ponoć uwielbiała drożdże jako dziecko, skubała je swojej mamie, no i jak oglądam zdjęcia to zawsze laska i teraz też jest seksowną babcią:happy:
wczoraj u ginki ważyłam 85,5, a u mojego brata na wadze 88, wolę wierzyć gince:-D a z resztą jak pisałą dzag to 10 kg zostawia się w szpitalu, no przecież, jakbym nie pamiętała, przecież to moja 4 ciąża:eek:
 
reklama
u mnie jakby stanęło, 2.07 u lekarki miałam 85kg, teraz mam 86kg, więc jestem 11 kg na plusie, z Laurą miałam 14kg, więc taką opcję do siebie dopuszczam :-D
 
Do góry