reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w czasie ciąży oraz powrót do formy po niej :-)

Gola dzięki kochana ale niestety ja tam wiem swoje:-( O takim brzuszku jak twój czy Mychy moge pomarzyć tylko:-( A Tobie chyba serio bioderka sie rozeszły. Ale na korzyśc moim zdaniem. Kurde po Was to w ogóle nie widać że byłyście w ciąży. Jak się w końcu odważę to wrzuce mojego basiora..
 
reklama
wygladasz onanana super! Szczuple nozie, zero brzuszka, sliczna buzia! a biodra to tak juz w ciazy zauwazylam :) Waga w tej chwili ta sama co przed ciaza ( czyli odrobilam te -3), a tak to doopa plaska , wolalam ta spzred ciazy :/
 
Dzięki Gola jestes kochana:-D Ja nie zauwazyłam w mojej figurze jakichś zmian sczzerze mówiąc. Tyłek to nie wiem, ja tam nie poznaję czy płaski czy nie. Stary się ślini więc chyba nie ma źle. jedyne co mi mega przeszkadza to brzuch. Twojej doopy nie ocenię, bo miałaś zasłoniętą hehe
 
dzięki dziewuszki :)
gola niezła laseczka jesteś :) ale to wiadomo nie od dziś :)a te szersze biodra nawet Ci bardziej pasują :)

onanana Ty to coś tu ściemniasz z tym brzuchem, na zdjęciach nic nie widać, śliczna z Ciebie dziewczyna jest i pewnie sobie wkręcasz ten brzuch :)
 
Ja pierdziu fiu fiu ale laski z Ciebie Mycha i gola jak nie matki polki :-D;-)
onanana lachonarium z ciebie ze hoho a ty głupoty gadasz ja ważę 59 jak zjem więcej 60 a przed ciążą 64kg więc luksus ty mniej i wyższa jesteś bo ja tylko 165 ale jak potworek żrem jak najęta i brzucha to ja mam trochę wystającego ale nei mogę opanować się z tym zarciem i go mam :-DAle dupe to mam płaską jak gola tak niby twierdzi ja tam nie wiem nie spoglądałm na nią :-D:-D
 
ankusch - ja stwierdziłam, że życie jest jedno i nie mam zamiaru sobie odmawiać niczego :-D
Poza tym Wy wszystkie laski jesteście, tylko samemu to ciężko zauważyć, więc trzeba słuchać innych :-p
Gola -świetnie :tak: Zazdroszczę brzuszka :zawstydzona/y:

Ale wiecie co? Ja to sobie mówię, że jak urodziłam dwójkę dzieci to przecież nic dziwnego, że nie mam płaskiego brzucha :-p I jak tak sobie to powtórzę z 500 razy to nawet pomaga :-p
 
hehhe ja też mówię że bez przesady urodziłam dziecko to czemu mam być dechą jak panienka chociaż ja nigdy dechą nie byłam :-D:-D
hhe mój teściu twierdzi ze ja jedna z jego synowych dobrze wyglądam do tamte 2 jak wieszaki :-D
 
Ostatnia edycja:
Laski, wiecie co - baby się tak nakręcają, że im szczuplej tym lepiej - spytajcie jakiegoś chłopa, każdy niemalże woli normalną kobitę, a nie mega szczupłe laski jak wieszaki. Ja się nalepiej czułąm od razu po porodzie - kiedy miałąm jeszcze jakieś 3 albo 4 kg na plusie, nawet na zdjęciach lepiej wyglądam z listopada
 
Gola - laski się nakręcają, a zwłaszcza młode dziewczyny, bo w tv, w gazetach, wszędzie lansuje się właśnie wieszaki, z idealnymi cycami, bez cienia cellulitu... Wkurzają mnie te "trendy", bo szkoda, że nikt nie wspomina o tym, że w przypadku tv to jest oświetlenie odpowiednie, praca sztabu ludzi - stylistów, fryzjerów, charakteryzatorów, itd. A w gazetach... magia photoshopa.
A jak widzę reklamę kremu przeciwzmarszczkowego, który reklamuje 20-latka to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera :-p
 
reklama
Do góry