reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w czasie ciąży oraz powrót do formy po niej :-)

+ 4 kg! 12t2d, tylko, że ja jem tak dużo i dziwię się że tylko tyle przytyłam. Ani razu nie wymiotowałam, wszytko mi smakuje i sobie rosnę... ale chwila moment się opamiętam, to taki kaprys ciężarnej:)
 
reklama
Dziewczyny, a ja miałam do niedawna 1 kg +, a teraz się ważyłam i mam - 2 kg?! Czyli niby od wagi wyjściowej -1kg, tylko się zastanawiam czemu? skoro mniej wymiotuję, mam większy apetyt?
 
W pierwszej ciąży przytyłam 18 kg i obawiam się teraz tego !!!
Ale widzę, że każda z nas ma inaczej Dodam, że nie wymiotowałam i mam normalny apetyt plus apetyt na słodycze (to mine gubi niestety)
napiszcie mi jak się dodaje te suwaczki bo nie umiem a chętnie bym dodała.
 
Miesiac temu wazylam 54,4 kg a dzis 54,5kg czyli tuje tyle co i nic. Tylko brzuch leci w górę ;)

Tak jak w pierwszej ciazy.
 
reklama
U mnie jakieś niecałe 3kg. Ale na szczęście przeszła mi już ochota na jedzenie wszystkiego, co przede mną nie ucieka, więc powinno już być statecznie :)
 
Do góry