reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w czasie ciąży oraz powrót do formy po niej :-)

Ja wyglądam na troszkę grubszą niż byłam, a waga tak naprawdę stoi też w miejscu bo przytyć 20 dag to jest prawie co nic tak mówiąc szczerze...
 
reklama
witam kochane!!
To ja chyba jestem najlepsza 6 kilogramow do przodu ale ja czuje sie doskonale i czuje sie cały czas głodna:)
 
No u mnie też nieźle, bo 3,5 kg do przodu. Ale póki co czuję że poszło w brzuch i piersi no i troszkę w biodra, ale nie jakoś dużo:zawstydzona/y:
 
Moja waga niestety na minusie bo przez cały stres związany z różnymi rzeczami prawie nic nie jadłam. Dzisiaj też jakoś mi apetytu brak. Moja waga sprzed niedawna to 64,6 a teraz już 63,7. Mam nadzieję, że jak zacznę z powrotem jeść wszystko wróci do normy, bardzo bym chciała nie zakłócić spokoju mojego malucha.
 
ponko dziecko na pewno sporo z ciebie wyciąga i stad te straty w kilogramach, jednak zeby bylo dobrze powinnas co miesiac miec jednak troszke na plusie.


Ja objadam sie czym tylko mam ochote. Nie odmawiam sobie niczego, nawet kalorycznego. W zasadzie jem niemal co godzine, a waga prawie ze nie rusza z miejsca -czyli tak jak w pierwszej ciąży.
Czyli kolejna dzidzia w brzuszku co wyjada ze mnie spore ilosci ;)
 
Nimfii to masz szczęście:tak:
Ja się boję objadać.Póki co nie mam jeszcze ogromnego apetytu,ani zachcianek,ale u mnie słodyczy nigdy nie za wiele,no i tu się muszę ograniczać,bo się boję powtórki z rozrywki.W poprzedniej ciązy też się nie objadałam,nie miałam zachcianek,tyle,ze zaczęłam normalnie jeść śniadania i więcej owoców,a przytyłam ponad 20 kg:szok:.
Słyszałam,ze w drugiej ciązy się mniej tyje-oby oby;-).

Ja na początku ciąży miałam 58 kg na mojej wadze domowej.Ostatnio u gina było 61 kg,a jak się w domy zważyłam to było 59,5.Widocznie ta waga u gina mniej oszukuje;-) Pewnie jakby się na niej zważyła na samym początku to tez by było więcej niż 58,więc wychodze z założenia,ze przytyłam 1,5 kg;-)
 
A ja slyszalam ze w drugiej ciazy tuje sie wiecej i trudniej zrzucic. Wiele opini na ten temat, ale zobaczymy jak bedzie ;)
 
reklama
A ja jak bylam w 9tc u poloznej tam wazylam 55kg czyli niby +2kg no a w srode jak bylam na USG to wazylam 54.50kg :eek: wiec albo schudlam albo to tez zalezy od wagi :tak: Nie ograniczam jedzenia,jem co 2h a w miedzy tym zawsze jakis owoc albo inne smakolyki ale nie zajadam sie slodyczami gdyz wogole nie mam na nie ochoty :tak::-)
 
Do góry