reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga wszych pociech

reklama
Za 10 dni skonczymy 4 m-ce i mamy :
Filip 7550 g i 63 cm, Kacper 5300 g i 60 cm. Waga urodzeniowa odpowiednio 3030 g, 51 cm i 2600 g i 49 cm.
 
Ziu_ta oczy wyszły mi na wierzch przy tej wadze Filipa. Ostatnio w przychodni spotkałam babeczkę z 8 mies. synkiem, który nie należał do najdrobniejszych i ważył 8200 g! Widać, że Filipek ma apetycik!
Moja waży 6600 g i ma ok. 65 cm.
 
no spory chłop z tego mojego synka.....................Niedługo bedziemy zupki zajadac to moze uda sie troche zołądek oszukac.
 
Ziuta - ale masz wielkich chłopaków:-) ja też mam dwoch chlopcow bliźniakow Kubusia i Kamilka miesiac temu wazyliKuba:5kg(waga urodzeniowa 1900 - 33 tydz.ciąży) a Kamilek-6,2kg(waga ur.2050 ) wiec u nas tez jest spora roznica:-)
 
Ziuta - a co dajesz juz jesc chlopcom oprocz mleczka???Bo moje dostaly dopiero soczek z jabluszka
 
reklama
asia napisalam ci troche na priva ale tu tez skrobne a co! Panowie sa na cycku ale od paru dni cos mleczarnia szwankuje wiec butelka dopycham towarzystwo. Od miesiaca jednak butle dostaja na noc i tak po 16. Filip od niedawna pije soczek jablkowy a za 2 tyg bede go raczyła zupka jarzynowa. Kacperek duzo ulewa iec narazie tylko mleczko.
Pozdrawiam Cie cieplutko. Fajnie, ze sie pojawiłas. Tylko nie ucieknij bo z tego co sie orientuje nie ma tu innych blizniaczych mam. Jest tylko jedna oczekujaca - narazie. Moze kiedys powstanie tu forum dla zdublowanych a my bedziemy pionierkami  ;D ;D ;D
 
Do góry