reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga / wzrost naszcyh Maluszków

reklama
Antek
3 lata 2 msce
106,5 cm
17, 5 kg

Mały rosnie jak na drożdżach dosłownie. Postanowiłam go zmierzyć , bo spodnie jakieś przykrótki sie zrobiły:sorry:
 
ja nie wiem , czy to tak zdrowo szybko rosnąć. Trochę mnie to martwi. Zwłaszcza waga - niemal kilogram w 2,5 msca? 12 lutego mam umówioną wizyte dla obojga u dzieci zdrowych i tam zapytam ..
 
Marta, to chyba pewne, że Antek będzie wysoki, wszak ma wysokich rodziców, prawda?

Oli ma ok 101 cm i waży coś lekko 15 kg (apropo ważycie dzieci w ubraniach prawda? A wagę jaką podajecie? W ubranaich czy bez? U nas wazymy w ubraniach a potem odejmujemy, wage ubrań :-D tak więc OLi waży w ubranaich ok 15,400 kg)

i mimo, że odbiega wzrostem od np. Antka, Marcela i tak każdy kto go widzi mówi, że wysoki jest Oli. Ja tam nie wiem jaki (dla mnie normalny :-D) ale kto nas nie spotka mówi, że duzy chłopak. A tutaj na forum widzę, że dzieci rosną jak na drożdżach.
 
Mój Igor ma 98 cm ledwo z biedą a waży 16,5 kg w ciuchach.:-) I szczerze powiem że malutki mi sie wydaje, a jeszcze jak czytam ile wzrostu maja wasi panowie to faktycznie........................:-)

I mam porównanie z Julką bo ona rosła zdecydowanie szybciej a o rozmiarze buta nie wspomnę- 2 numeru w ciągu zimy:szok:, natomiast Igor ma cały czas nr 25 już od lata.:tak: Nie wiem może teraz tak stoi w miejscu a przyjdzie czas że i noga i wzrost mu podskoczy...........zobaczymy, wszak też ma rodziców wysokich.
 
reklama
Aśka chudzina, a ciągle ją grubaskiem naszym nazywamy :-D Waży ok. 16kg, a wzrost to 95 cm także kurdupelek. Ale rośnie ostro, bluzki na 98 mają za krótkie rękawy:szok: także wskoczyła już w rozmiar 104 :baffled: nijak to się ma do jej wzrostu hehe.
 
Do góry