reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga / wzrost naszcyh Maluszków

Mary no u nas ciuszki na 74 są akurat jesli chodzi o rękawki, a z 86 wystarczy rękawki na cm podwinąć i też jest ok. Spodnie na 74 są w sam raz. Ale moja to ma te 74 bo tak z pomiarów ostatnich wynika, choć jak ja ją dziś zmierzyłam to jest 76. Więc chyba mam ciuszki dla grubasków bo u nas na wszerz nic nie idzie:-p
 
reklama
kasiula, swietnie ta liste zrobilas i domyslam sie,ze musialasz watek przejsc wszerz i wzdluz. podziwiam i wspolczuje. dodam tez, ze w sondzie glosowalam na pozostawienie bez zmian, to jednak stwierdzam,ze lista jest bardzo przydatna,a przeciez nikomu nie przeszkadza
 
Weri moja Mariczka mając 8,5 ważyła 7330 i to i tak już był skok w górę na siatce centylowej :) taka uroda po prostu, bo rozwija się super
 
reklama
hmmmm pawel majac 8m mial ponad 8 :| i to niepokoi lekarkę ze malo ;/ niby urodzil sie 4150g wiec moze temu ... sama nie wiem ;/ no ale mamy skierowanie do poradni schorzeń somatrycznych

kasiiula to zart? ponad 8kg w tym wieku to za malo? znam maluszka ktory w roczek mial 10kg i jest super chlopak, zywy, dobrze sie rozwija, zreszta twojemu pawelkowi tez niczego nie brakuje;)
 
Do góry