reklama

Waga z przed ciąży, w ciąży i po.

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2011' rozpoczęty przez nati/misio, 11 Luty 2011.

1. nati/misio

nati/misio Mama Nadusii i Maksia :-)

tak więc ja zacznę.
    teraz warze 59,5kg na 168cm w pierwszej ciąży przytyłam prawie 20kg teraz planuje trochę mniej !
    na razie nic na plusie.

2. yustynia

yustynia Fanka BB :)

fajny temat tylko jak się przyznań, że ja mam 160cm i ważę ok 74kg, :zawstydzona/y:
    w poprzedniej ciąży startowałam z 68kg i trochę zostało

3. reklama
  4. mamuśka23

mamuśka23 Gość

w pierwszej ciąży start 59kg zatrzymałam sie na 76kg :szok: przy wzroscie 164cm , teraz waze ok 60kg wiec bym chciała przytyć ( jesli jestem w ciazy) nie wiecej niz 12 kg ale tak sie łatwo mówi !!!!!!! ale bede zawzięta , bo wiem ile mnie kosztuje ta fałdka na brzuchu !!!!!!

Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 Luty 2011
  5. qlcia

qlcia Zaangażowana w BB

Ja dzielnie trzymam wagę 61-61 kg przy wzroście 170cm

6. Mere

Mere Fanka BB :)

wzrost 170, waga - wahająca się 67 to średnia;)

7. yustynia

yustynia Fanka BB :)

Ostatnia edycja: 11 Luty 2011
  8. Rudson

Rudson Mamy październikowe 2007

To jeszcze nic kochane :-D:-D:-D

Ja z Domelem miałam 31kg na plusie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przed ciążą ważyłam 47kg a przed porodem 78kg :szok::szok::baffled::baffled::baffled:...lekarz aż grzmiał!!!!!! w USA to dramat tak utyć w ciąży - przepisowo 10kg.

A że mój gin był też chirugirm plastycznym to ja złośliwie do niego "co pan na mnie krzyczy przyjdę sobie odessać to dam Panu zarobić" hihihihihi:-D\

Powiem wam że wszystko spadło w 3 miesiące (bez wysiłku) a brzuch wcale nie ucierpiał. Rozstępów nie mam ...bardzo delikatne i subtelne na udach...ale mi nie przeszkadzają

Teraz też juz utyłam i to sporo...podobnie jak z Domelem mam wilczy apetyt :baffled:...przed ciążą ważyłam też ok 47kg przy wzroście 158cm

9. mamuśka23

mamuśka23 Gość

nieźle , ale najważniejsze ze schudłaś !!!!!!!!!!! Nie kazdej sie to udaje !!!!! Ja pewnie bym tez szybko schudła gdybym karmiła a tak to dupa blada, rozstępów tez nie mam, jedynie na cycach , ale dziwie sie bardzo bo brzuch to mialam niemiłosiernie duuuuuuuuuuuuuuuuzy !!!!!!!!!!!!!!

10. reklama
  11. Rudson

Rudson Mamy październikowe 2007

4 tygodnie przed porodem!!!!!!!! później był jeszcze większy hihihi:-D

12. mamuśka23

mamuśka23 Gość

o ho,ho, :szok: no to ja miałam mniejszy, a wydawało mi sie ze jednak był olbrzymi !!!!!!!!!!!!!!!! hahaha
    a ile miał Domel po urodzeniu tzn wagi i wzrostu ?????

Poleć forum