reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga z przed ciąży, w ciąży i po.

reklama
a ja dzis odszukalam swoj "zegarek" do mierzenia tetna, kalorii itp i poszlam na spacer czyli na miasto-poczta,sklep,biblioteka - niecale 2 godz mi to zajelo , bo ja do miasta mam kilka km. Przeszylam do domu i okazalo sie ze taki wypad na miacho to 570kcal spalonych!!! calkiem niezle, mysle ze caly myk jest w pchaniu wozka, wiec zachecam do spacerow :-D
 
a ja myslalam ,ze gdy synus skonczy 5 miesiecy (to jets za 4 dni) to juz odzyskam wage sprzed ciazy. A z 22kg zostalo mi jeszcze 1,5 . No nic, moze na 6miesiac sie wyrobie :)
 
reklama
A ja mam 7 kilo do zrzucenia:( i za chiny ludowe nie moge, waga mi sie waha ciagle.
Ale przylatuje do polski na miesiac i zapisuje sie fitness z instruktorem i poprosze go zeby zrobil mi niezly wycisk...
 
Do góry