reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga z przed ciąży, w ciąży i po.

ja dzis rozpoczelam walke z cellulitem, czyli zabiegi endermologii. Mialam isc juz miesiac temu, ale ciagle czasu brak;-)
Zabieg nawet przyjemny, nawet udalo mi sie zrelaksowac;-)Ponoc skutecznosc jest duza, wiec zobaczymy za kilka tygodni:-)
 
reklama
a ja dzis odszukalam swoj "zegarek" do mierzenia tetna, kalorii itp i poszlam na spacer czyli na miasto-poczta,sklep,biblioteka - niecale 2 godz mi to zajelo , bo ja do miasta mam kilka km. Przeszylam do domu i okazalo sie ze taki wypad na miacho to 570kcal spalonych!!! calkiem niezle, mysle ze caly myk jest w pchaniu wozka, wiec zachecam do spacerow :-D

wow kurcze czyli takie spacery jednak cos daja :))) dobrze wiedziec !
 
maggie - no właśnie ja też chcę na te zabiegi się wybrać :tak: podpytaj kosmetyczkę czy można je robić jak się cycoli :confused: skuteczność wiem, że jest duża ale i cena niczego sobie :dry:
 
maggie - no właśnie ja też chcę na te zabiegi się wybrać :tak: podpytaj kosmetyczkę czy można je robić jak się cycoli :confused: skuteczność wiem, że jest duża ale i cena niczego sobie :dry:

Mam nadzieje, ze efekty beda spore, wtedy zapomne o wydanych pieniadzach;-)
Dzis ide na 2 zabieg to zapytam o karmienie, ale wydaje mi sie, ze nie ma zwiazku;-)

Co do tabletek o ktorych piszesz Marti, to ja jakos w takie rzeczy nie wierze. z reszta jak sie ma cellulit w takim stadium jak moj, tabletki raczej nie pomoga;-) Ewentualnie wspomagajaco;-)
 
maggie - ale czytałam, że urządzenie uwalnia tłuszcz który potem się dostaje do krwiobiegu i orgaznim musi potem jakoś strawić :tak: a ile zabiegów sobie wzięłaś? ja myślę o 10 :tak:

kasia - jak Twój rolletic bo zastanawiam się czy sobie nie kupić jest u mnie promocja 10 zabiegów po 30 minut za 39 zeta
 
30 min to za mało potrzebne jest 60min na jedno wejście żeby się porządnie wymasować, ponieważ nasuje się ok 6 min każdą część ciała (stopy, łydki, uda z przodu po bokach, od wewnątrz z tyłu, pośladki, boszki, brzuch, ręce) czyli masz 13 pozycji jeśli dobrze pamiętam.
Ale ja jestem zadowolona, skóra mi się zrobiła zupełnie inna, jest taka delikatna i gładka w dotyku i do tego mąż mówi że wg niego zmniejszyły mi się rozmiary tu i ówdzie, ja się na razie nie mierze więc nie wiem ;)
u mnie karnet na 10 godzin kosztuje 100zł
 
maggie - ale czytałam, że urządzenie uwalnia tłuszcz który potem się dostaje do krwiobiegu i orgaznim musi potem jakoś strawić :tak: a ile zabiegów sobie wzięłaś? ja myślę o 10 :tak:

kasia - jak Twój rolletic bo zastanawiam się czy sobie nie kupić jest u mnie promocja 10 zabiegów po 30 minut za 39 zeta

poki co zaplacilam za 7, ale myslalam o 15. Zobaczymy po 7 jakie beda efekty i zdecyduje.
Dzis bylam drugi raz i juz widze drobne zmiany. Jestem w szoku:-)
Pytalam tez o karmienie, podobno jest przeciwskazaniem, ale ponoc tam chodzi jakas Pani karmiaca i nie narzeka, wiec w sumie nie wiem jak to jest...
Czuje, ze bede zadowolona z tych zabiegow:-)
Z tego co wiem, maszyna masujac skore rozbija tkanke tluszczowa, tak jak np masaze reczne...
 
ale wam fajnie, ja na cokolwiek likwidujace cellulit musialabym jechac do stolicy czyli 120km, a i tak to sa oklady z alg i masaz wiec zadne cuda :/ dlatego zaczynam studiowac domowe sposoby na ujedrnienie, bo kilosy zeszly ale skora jakas "zmeczona"..
 
reklama
monika, podobno peeling z kawy daje fajne rezultaty, ale trzeba miec czas i byc systematycznym;-) U mnie to nierealne;-)
 
Do góry