reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga z przed ciąży, w ciąży i po.

tak ten peeling jest fajny :) do tego gabka syrenka z rossmana :)

u mnie na szczescie wszystko zeszlo samo i powiem nawet , ze z tylka gdzie go troche i przed ciaza bylo tez wszystko poszlo ! szok normalnie
moj maz twierdzi , ze figure i cialo mam lepsze jak przed ciaza .. no , ale to maz i wiadomo moze sciemniac hehe
 
reklama
chodziłam na endermologie - to na cellulit - świetne, ale niestety trzeba chodzić w miare regularnie - tzn najpierw wykupic pakiet, zeby pozbyc sie dziadostwa, a pozniej najlepiej minimum 2-3x w miesiacu dla podtrzymania, wiec mozna by zbankrutowac.
podsumowaując - efekt bardzo dobry, ale to jest cholernie drogie, a efekt sam sie dlugo nie utrzyma.

poza tym waga bez zmian, ja cale zycie na diecie;-)
 
Do góry