reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga z przed ciąży, w ciąży i po.

reklama
Waga nadal 60,ale sprawdzajac karte ciaz,co dziecko to 5 kg mi zostalo.A teraz dodatkowo kocham slodycze ! Przy poprzednich ciazach wolalam konkrety.Ostatnio wracajac z Polskiego sklepu po drodze wszamalam dwa Pawelki,Innym razem wciagnelam tubke mleka slodzonego,Boze karz mi sie opamietac!!!!!To jest silniejsze odemnie!
 
Wczoraj jak bylam w pracy zawiezc zwolnienie,to mi kolezanki mowily,ze schudlam,ale ladnie wygladam...pewnie chcialy mnie pocieszyc,bo wiedza,ze mi sie synus marzy...
 
Waga nadal 60,ale sprawdzajac karte ciaz,co dziecko to 5 kg mi zostalo.A teraz dodatkowo kocham slodycze ! Przy poprzednich ciazach wolalam konkrety.Ostatnio wracajac z Polskiego sklepu po drodze wszamalam dwa Pawelki,Innym razem wciagnelam tubke mleka slodzonego,Boze karz mi sie opamietac!!!!!To jest silniejsze odemnie!

hehe no nie moge , malo sie nie posikalam z tego opisu :-D biedactwo , ale pawelka tez bym zjadla :szok:
ja nigdy za slodyczami nie bylam , teraz tez mnie odrzuca i mam nadzieje , ze sie to nie zmieni ....
ja tam nie licze , ze malo w ciazy przytyje , u mnie kobiety w rodzinie tyja duzo , na szczescie szybko i wszystko gubia zaraz , takze to jakis plus ;)
 
Ja to sie boje dopiero ile przytyje w pierwszej ciązy ,w dniu porodu jak jechałam do szpitala miałam 108 kg :p:p,jestem dość wysoka bo mam prawie 1,80m, kochałam słodycze. Już spadła mi waga do 63 a tu znowu przytyje mam nadzieje ze nie tyle co w pierwszej. Musze sie badziej pilnować.
 
reklama
Hejka
Przyszła kolej i na mnie :) A więc tak jak co niektóre dziewczęta już wiedzą to moje pierwsze dziecko będzie :)
Przed ciążą ważyłam 52kg przy wzroście 1,64 teraz schudłam 2 kg, ale nie wymiotuję ani nic w tym stylu, po prostu nie mam apetytu:( Mam nadzieję że nie będzie tak źle pod koniec hahah Mąż mówi że najwyżej będzie mnie kulał na spacer haha :)
 
Do góry