reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga z przed ciąży, w ciąży i po.

ja jestem 4 na minusie:szok::no:
tez przez to ze nic prawie nie jem od miesiaca:-:)-:)-(
z corcia przybieralam od poczatku,po pol kilo,ale na plus...no i mialam apetyt,a teraz,ech....
 
reklama
Ja nie wiem, na pewno jestem in plus. Musze chyba zakupić wagę, ale czy to coś zmieni?? Bardziej zdrowo i niekalorycznie, po za jednorazowymi macowymi wyskokami, jeść już nie mogę....
 
Ja boję się ważyć, bo jem jak średniej wagi hipopotam. Ale chyba zacznę, to może się przestraszę i zacznę ograniczać :p Mnie piersi też rosną, a najmniejszych nie miałam, więc się boję co to będzie potem. Nie chcę być za cycata, że tak się wyrażę ;)
 
A ja myslalam ze mi cos przybylo kg ale wczoraj na wizycie mnie wazyla polozna i 62 kg jak bylo tak jest. Zdziwilam sie strasznie :tak:
 
reklama
Ja na minusie, nie wiem dokladnie ile bo dlugo przed ciaza sie nie wazylam, ale teraz jest 59 a zawsze bylo 63-64.
Juz sie zaczelam martwic bo jem normalnie, nie wymiotuje i przestalam cwiczyc, wiec myslalam ze przytyje. Polozna powiedziala ze mam sie nie przejmowac, ze to sie czesto zdaza i w ciagu 12 pierwszych tygodni dzidzia i tak z mamy wyciagnie wszystko co trzeba, niezaleznie czy mama tyje, czy chudnie. potem sie mozna zajac tyciem :)
 
Do góry