reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga,zdrowie i rozwój naszych pociech

reklama
a u nas Sonia urodzeniowo 3860g i 54 cm, przy wypisie waga 3600g a co do wzrostu to nie wiem ale nadal chodzimy w ubrankach na 56 więc malusia jest
 
Monika po urodzeniu 3480g, w dniu wypisu 3450g, a dzisiaj po dwóch tygodniach od wypisu 4220g :szok: Klatka piersiowa już o centymetr przewyższa obwód główki....
 
Tosiek zolnił tempo, do tego stopnia że sie raz dziennie dokarmiamy butlą. W drugim tygodniu przybrał 120g a w trzecim już tylko 100. Poożna mówi żeby się póki co nie martiwć bo ważne że nie spada, ale wiecie jak to jest.
 
Tylko pediatra nas uprzedził, że jak tak sporo je i przy tym łapczywie to mogą nas kolki dopaść :-( i niestety już mamy problemy brzuszkowe... Więc to też nie za dobrze jak dziecko tak szybko przybiera.
 
reklama
No ale co zrobic żeby nie jadły łapczywie? Tsoiek mój się za kazdym razem rzuca na pierś jakby ją pierwszy raz w życiu widział i był głodzony- nawet jeśli zjadł już z pierwszej...

Emotion- coś te nasze giganciki zwalniają teraz. Chociaż mój to aż za bardzo. Zobaczymy ile przybierze z ta dodatkowową butlą dziennie.
 
Do góry