reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga,zdrowie i rozwój naszych pociech

Kasia, fajne te nakolanniki, chyba sprawię małemu takie :)
mu mamy już prawie na wierzchu dwie górne jedynki, lada dzień wyjdą i mam nadzieję, że mały będzie mógł wreszcie spać :( bo teraz potrafi kilka razy w ciągu godziny się budzić
 
reklama
Kasia oglądałam te nakolanniki kiedyś już, ale nie kupiłam bo się trochę obawiam, że będą za ciasne...mój mały ma grubiutkie nóżki. Najwyżej odłożę na półkę...drogie nie są hehe..ja już za tym moim maluchem nie nadążam, zaraz mi zacznie biegać.
 
moje dziecie zaczyna coraz wiecej kombinowac, juz pozycja wyjsciowa do raczkowania- ale zaraz sie kladzie na brzuchu i ma gdzies, tak samo po usunieciu wszystkich 'szczeblowych' przedmiotow zeby nie wstawala zaczyna kombinowac 'o plaskie powierzchnie' jak o sciane naprzyklad, hehe I jak tylko popatrze na nia to sie smieje :)

Wczoraj szwagier ja za rece wziol i 'chodzila' sobie po pokoju.. [zla jestem na niego] bo przeciez sama jeszcze nie umie trzymac rownowagi stojac i wogule i sie nie powinno tak robic dziecku :/ ALe nie powiem wygladala slicznie robiac male kroczki - az mi lezka poszla.
 
my dzisiaj wreszcie byliśmy na ostatnim szczepieniu- opóźnienie ponad miesiąc ale jakoś tak nam zeszło:zawstydzona/y:Młody był dzielny, chwilkę popłakał ale nie jakoś histerycznie i po sprawie. Waży 10,4- ale trudno było go zważyć bo nie chciał się położyć- jak dla mnie waży chyba troszkę więcej i 76 cm pani namierzyła. Jest duży ale wszystko ok, mamy dawać witaminy, siuśka lekarka kazała trenować i na razie to tyle. Następne szczepienia jak mały skończy roczek.
 
kasik, my jeszcze tej żółtaczki nie zaliczyłyśmy :( Teraz dzieci są chore, więc znowu się to szczepienie odwlecze.
 
netika- to właśnie żółtaczka była, obyło się bez jakichkolwiek komplikacji i cieszę się że mamy to za sobą. Pamiętam jak się bałam tych szczepień i nie wiedziałam które wybrać a ile się naczytałam o skutkach ubocznych. Teraz można zacząć czytać o kolejnych, pewnie same rewelacje znajdę:szok:

Zdrówka dla dzieciaczków a my mamy 8 ząb :) Chyba czas się zapisać do stomatologa!!!
 
kaskid i jak? Byliście już u stomatologa? A ja chciałam się Was zapytać czy myjecie maluszkom zęby. Jeśli tak to jakich past używacie? Ja jeszcze tego nie robiłam bo Olaf nawet nie daje sobie nic włożyć do buzi poza pełną łyżeczką i zimnym gryzakiem z żelem. Poza tym ma bardzo rozpulchnione dziąsła i nie chce go w nie urazić aby bardziej nie bolały.
 
reklama
Vinga, a jaką szczoteczką? Są takie dla maluszków specjalne, czy może tą co się na palec nakłada? Zacofana jestem w tym temacie:zawstydzona/y:
 
Do góry