reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga,zdrowie i rozwój naszych pociech

Misza również polecam linomag. Ja co prawda od jakiegoś czasu nie używam nic i jest ok, jedynie na noc smaruję linomagiem.Co do chodzenia wiem, że lepiej na boso. Jak byłam na tych całych targach mother&baby były tam konsultacje u ortopedy, który mi właśnie powiedział, że wskazane jest chodzenie na boso czy tam w skarpetkach i najlepiej po twardym:) osobiście to popieram, mój mały cały czas biega w skarpetkach z antypoślizgiem. Mamy jedne butki kupione w decathlonie, które są cieniutkie i mają tylko silikon w kilku miejscach na podeszwie.
 
reklama
Linomag chyba sobie z tym nie poradzi, on raczaj zapobiega pzred powstawaiem krostek. Koleżanki poleciły mi puder Daktarin, zadziałął szybko. A maść Clotrimazolum któą poleciłą pediatra załątwia sprawę po 1 zastosowaniu.

co do butów, nasza pani od rehabilitacji powiedziała że jak stópki ukłądają się ok, to skarpetki z antypoślizgiem wystarczą (naraz już chyba za zimno aby dzieci na boso chodziły). jeżeli widzimy że stópka układa się inaczej, zalecane jest obuwie. Moja młoda zgina paluszki, kupiłąm super kapcie, dużo lepiej jej się chodzi, nóżka bardzo stabilna.
 
Witam i na początek GRATULACJE Emotion:))) Coraz nas więcej:)))
My znowu mamy kilka ciężkich nocy ale przynajmniej efekt w postaci 4 nowych zębów!!! To niesamowite ale mamy ich już 14!!! Brakuje nam już tylko górnych 4 i wszystkich 5. Śmieszny taki uzębiony maluch. Ostatnie 6 zębów wyszło nam w 3-4 tygodnie!!!
Ja zmieniłam Dady na Pampersy activ bo mi się młody w nocy przesikiwał i tez zaczeły nam się problemy z odparzeniami:-( Nie wiem czy to pieluchy czy skłąd kupy bo ostatnio Antoś zrobił kupę jak był na rękach u babci. Od razu przyniosła go do przewinięcia a już cała pupa była czerwona. Dzisiaj to samo. Od zrobienia kupy do przewinięcia minęło ok 5 minut a pupa czerwona.
 
KASIK dziewczyny z Krakowskiego watku bardzo polecaja te biale pampersy, podobno maja siateczke co "wylapuja" kupki i bardzo rzadko odparzaja. no ale tu minusem jest cena

Edit z tego co pamietam to chyba VINGA z Natanielem ich uzywaja?
 
reklama
Do góry