reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga,zdrowie i rozwój naszych pociech

My mamy takie 19-20, zależy jaka firma. Zimowe butki będę kupować najprawdopodobniej 21. Jeśli chodzi o to jakie to najchętniej bym kupiłabym geox albo ecco (sama mam z tej firmy na zimę, bo tylko w nich mi ciepło a jestem zmarzluch kończynowy :p ) ale cena niestety wysoka...jeszcze zobaczę, ale patrzyłam też na te elephanten i rzeczywiście są bardzo fajne, ładnie wykonane i wyglądają na ciepłe.
 
reklama
Ja też oglądałam ecco ale rozsądek zwyciężył. Patrząc jak szybko rośnie nam stopa kupimy coś tańszego.Te elephanten są fajne i faktycznie mają bardzo miękką podeszwę. Takie sztywne buty nie wydają mi się wygodne. My na jesień mamy 2 pary Bartka ale nie jestem z nich szczególnie zadowolona zwłaszcza że jedne farbują!!!
 
no u nas 20-21..na zimę skusiliśmy się na Bartka za 220:baffled::sorry2::szok: po czym przez przypadek weszłam do adidasa i były super rewelacyjne za 99:szok::wściekła/y: no, ale było minęło, nie rozpamiętuje już, bo to nasza pierwsza zima, więc niech będą za 220..na wiosne planuję kupic Fifolowi Gucie, bo się w nich zakochałam. mam nadzieję, że on podzieli moja miłość do tych butów :)

3 dni temu odstawiliśmy wreszcie nystatynę(po 3 miesiącach) i czekamy na reakcje organizmu. Jemy normalnie wszystko, jakies pojedyncze krostki sie pojawiają, ale zobaczymy jak będzie dalej. Mały ma wilczy apetyt, ale magicznej wagi 10kg jeszcze nie osiągnęliśmy, bo przy jego ruchliwości to niemożliwe :-D
 
Panziorka kolezanka pokazywala mi ta promocje. A tak tanio tylko dlatego ze mieli ostatnie dwa rozmiary, a w tym adasiu co bylam to tylko 23 i 24 wiec bezsensu mi bylo je kupywac. A napewno bym sie skusila mimo ze juz zimowki mamy :) Smiesznie by to wygladalo, bo mialybysmy takie same buty z N. bo ja sobie je kupilam :-D oby pan grzybek poszedl sobie sioooo!!!!
 
panziorka my już Gutki na wiosnę mamy, bo późne lato i wczesną jesień właśnie w nich przechodzi:) Twoje małe też się zakocha w nich:) Osobiście żałuję, że nie ma wersji zimowej Guci, bo są rewelacyjne! Rada na przyszłość-nie pierz ich przypadkiem, bo się zniszczą:)
U nas też apetyt się bardzo poprawił i poza swoim obiadem zjada jeszcze pół mojego :p cieszy mnie to bardzo:) i udało się całkowicie przejść na wodę:)
 
Elutka jak przestawiłaś swojego na wodę??? Mi też się bardzo te gutki podobają, na pewno je kupimy na wiosnę, to jak je czyścisz? Rozumiem, że jak mokro to też ich się nie da założyć? Ale wygląd mają super i chyba wygodne są skoro Twojemu dziecku tak się spodobały:tak:
U nas ciąg dalszy bez mleka i Młody już chyba do niego nie wróci:-( Kaszki, jogurty i serki już mu się nudzą i nie mam właściwie pomysłu co mu na noc podawać. Rano to jeszcze parówkę wciągnie, kanapkę albo jajecznicę no a na noc to nie chcę mu nic ciężkiego podawać. Z obiadami różnie, też mu się chyba już marchew przejadła ;-)

A i młody strasznie mnie szczypie ostatnimi czasy albo drapie, nie wiem czy wyjdę z tego cało :szok::no::confused:
 
reklama
Misza powiem ci, że z wodą dosyć szybko nam poszło tylko starałam się być konsekwentna. Przestałam robić herbatki ze soczkiem, podawać inne dziwne wynalazki kolorowe i zaczęłam robić wodę z sokiem...i tak z butelki na butelkę dawałam tego soku coraz mniej....aż dostał samą wodę. Na początku tak patrzył na tą butlę z niedowierzaniem chyba(bo kolor nie ten), ale teraz żłopie wodę aż miło:) Cieszy mnie to bardzo, bo tak jak Twój dużo pije w nocy..
Gutki najlepiej czyścić szczoteczką do zamszu, a podeszwę wilgotną gąbeczką. Na deszczowe dni te butki się raczej nie nadają. Ja się w nich zakochałam, tylko powiem Wam że cena jest bardzo wywindowana...ostatnio rozmawiałam z gościem w sklepie z butami dla dzieci i mi mówił, że pamięta jak je chyba 2-3lata temu sprzedawał po 40zł:szok:a teraz, że dzieci gwiazd na całym świecie chodzą w tych butach to cena poszła w górę...w tych bucikach naprawdę nie ma nic skomplikowanego...kawałek skórki z widocznymi szwami (co dodaje uroku :)
Ja mojemu młodemu na noc zawsze mannę z owocem daję, butla wody do łóżeczka i lulu :)
 
Do góry