reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga,zdrowie i rozwój naszych pociech

Ja nebulizuje zwykle młodego solą fizjologiczną tylko ostanio z dodatkiem mucosolvanu bo mu coś furczało. a propos zachęcania, na początku dawałam karty z obrazakami do zabawy teraz już nie ma problemu, grzecznie siedzi i się inhaluje.
 
reklama
klaczek..po szczepieniu cisza i spokój, nawet mały nie miał temp....ale grzyb nas nie chce opuścić i wysypało go znowu, ale nie wiem czy od tego, że się nasilił, czy poprostu jest to objaw...poszczepienny:baffled: po szczepieniu może pojawić się wysypka, dlatego ciężko mi zdiagnozować czy to nasz kumpel grzyb, czy krosty po szczepieniu..generalnie mały w ostatnim tyg. zjadł sporo pieczywa, więc może od tego. Narazie nadal szprycujemy się nystatyną i walczymy-jakby nie patrzeć juz ponad 2 miesiące:szok: mały do tej pory miał ograniczone na maksa pieczywo, makarony, kasze, ryż i wszelkiego rodzaju rzeczy z cukrem(oprócz owocoów, których mu nie chcę żałować, bo je wprost uwielbia), ale stwierdziłam, że musimy zobaczyc reakcję organizmu. Poczekam teraz jak mu zanikną te krostki, które ma i będę wprowadzała tylko 1 produkt tygodniowo i wtedy zobaczymy.
 
My po szczepieniu, nie bylo tak tragicznie.
Kre sie polepszyla wiec juz 'schodzimy' z zelaza,
Wazymy 8,900 wzrostowo ponad 80 cm

Kolejne zabki sa, jeden wszedl nawet niewiem kiedy:-)
Dreptamy,
A ostatnio nauczylysmy sie obrazac :-)
 
Dziewczyny jaki rozmiar butów mają Wasze dzieciaki? Antek nosi już 22/23( zależy od firmy). Jak dla mnie ma bardzo dużą stopę.
 
kasikd my ostatnio dorwaliśmy fajne buciki jesienne w tkmax i musiał być rozmiar 23.
A jakie buty kupujecie na zimę? Mnie taka cena w bartku za buty na 3 miesiące przeraża (220zł) i myślałam o kupieniu czegoś w deichmannie za 80 zł tylko ciekawa jestem co do jakości i wygody takiego buta...
 
O, to nasz Tosiek w porównaniu z Waszymi ma stopę malutką Kupiliśmy mu w Bartku kozaczki, na spory wyrost- ozmiar 21. Pani w sklepie powiedziała, że do wiosny mu starczą. No ale to nasze pierwsze buty więc odżałowaliśmy kasę :) No i daliśmy nie 220 a 180.
Poza tym oni teraz wypuścili serię takich tochę tańszych- ok 130 zł. Ale nie są takie ładne.
 
Misza my kupiliśmy w deichmannie butki na zimę za 130zł, bardzo fajne są i naprawdę polecam firmę elepfanten.
my mamy kapcie z Bartla ale w ogóle nie podchodzą mi te buty, pierwszy i ostatni raz kupowałam w bartku. a ten elefanten ma super buciki, miękkie podeszwy, ładnie się do stopy dopasowują

co do rozmiarów kapcie mamy 21, a kozaczki już 22 bo na grubszą skarpetkę mierzone ;)
 
My mamy narazie rozmiar 19 i N. ma jeszcze troche miejsca w paluszkach. Buty zimowe kupilam mlodej w h&m nie pamietam za ile, rozmiar 20
 
Vinga to pewnie skusimy się na tego elephanta ;-) I tak pewnie nie będzie w nich dużo chodził, wiadomo chcę żeby po sniegu pobiegał ale pewnie jak będzie na minusie to pewnie go w wózku przewiozę z pół godziny i będzie po spacerze. No a jak będzie -10 i więcej to będzie niestety siedzenie w domu, a zapowiadają zimę stulecia :szok:
 
reklama
Misza ja to juz nie wiem kogo sluchac.. Nie ktorzy zapowiadaja zime stulecia, inni lekka zime.. Wiec zobaczymy jak bedzie w praktyce :) Bo ja pogodom na wyrost to nie wierze.. Ledwo potrafia przewidziec pogode na drugi dzien a co dopiero miesiac, dwa do przodu..
 
Do góry