reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wahania - czy próbować zachodzić w ciążę po poronieniu

reklama
Wysokiej te igg, w takim wypadku powinno się dorobic igm, żeby zobaczyć czy nie toczy się choroba. Trzeba by tez zrobić awidnisc i wtedy byłoby mniej więcej wiadomo kiedy doszło do zachorowania. Teraz już minęło tyle czasu, że to bezsensu, bo pewnie nawet jeśli była cytomegalia to organizm sobie z nią poradził.
Uważam, że możliwe, że właśnie cytomegalia przyczyniła się do poronienia ale niestety już nie dowiemy się czy to właśnie była cytomegalia a nie coś innego.
 
Wysokiej te igg, w takim wypadku powinno się dorobic igm, żeby zobaczyć czy nie toczy się choroba. Trzeba by tez zrobić awidnisc i wtedy byłoby mniej więcej wiadomo kiedy doszło do zachorowania. Teraz już minęło tyle czasu, że to bezsensu, bo pewnie nawet jeśli była cytomegalia to organizm sobie z nią poradził.
Uważam, że możliwe, że właśnie cytomegalia przyczyniła się do poronienia ale niestety już nie dowiemy się czy to właśnie była cytomegalia a nie coś innego.
Ech z tymi lekarzami. Sam z siebie dał skierowanie na to, to już powinien to zrobić do końca, a on spojrzał na wynik i powiedział, że jest ok.
 
A do kogo chodziłaś wcześniej? Ja teraz też zmieniam lekarza
Byłaś już na pierwszej wizycie? Jak wrażenia?
Ja znowu dzisiaj zarejestrowałam się do takiego jednego, mam go też w pakiecie z Medicover więc nic nie tracę a przynajmniej będę mogła ocenić u kogo czuje sie lepiej ☺ tylko już mi wstyd przy tych paniach w rejestracji 🙈 czuje sie jak naciągaczka jakaś 🤦‍♀️ a po urlopie mam jeszcze wizytę u jednego na NFZ. W sumie chcę też do niego iść zobaczyć bo w razie czego będę mogła u niego wykonać na NFZ te pierwsze badania w ciąży. Nie będę musiała płacić 🙂
 
Byłaś już na pierwszej wizycie? Jak wrażenia?
Ja znowu dzisiaj zarejestrowałam się do takiego jednego, mam go też w pakiecie z Medicover więc nic nie tracę a przynajmniej będę mogła ocenić u kogo czuje sie lepiej ☺ tylko już mi wstyd przy tych paniach w rejestracji 🙈 czuje sie jak naciągaczka jakaś 🤦‍♀️ a po urlopie mam jeszcze wizytę u jednego na NFZ. W sumie chcę też do niego iść zobaczyć bo w razie czego będę mogła u niego wykonać na NFZ te pierwsze badania w ciąży. Nie będę musiała płacić 🙂

Jeszcze nie, dopiero 24.08.,ide bo tak było wolne miejsce. Szkoda mi, że zmieniam lekarza, bo mój ginekolog jest spoko, operował mnie dwa razy, ale totalnie nie ogarnia tematu mutacji. Ok, wcale nie musi, ale nawet nie powiedział mi żebym się skonsultowała z hematologiem/genetykiem czy kimkolwiek i gdyby nie forum to byłaby raczej masakra bo dalej brałabym folik a przy moim mthfr i wysokiej homocysteine nie byłoby raczej za fajnie i z zajsciem i potem. No i nie skierowal mnie na żadne, dosłownie żadne badanie po poronieniu.
 
reklama
Dziewczyny zrobiłam dziś betę i jest 3520 a 25.07. była 62 l, więc mega przyrost. W kalkulatorze pokazało ponad 120%.
Zrobiłam też progesteron i teraz 16,7, trochę mnie to zmartwiło, bo 25.07. był 24.
Idę dziś na to USG. Dam znać po wizycie.
I jak???? Halo, my tu czekamy na jakieś wieści!
 
Do góry