reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wahania - czy próbować zachodzić w ciążę po poronieniu

reklama
No jak wg miesiączki będzie 9 tydzień a jest młodsza o 2 tyg to 7 to chyba powinno być widać. U mnie wg miesiączki był 8 tydzień a na usg 6 i serduszko ładnie bylo widać i bilo 😍
Nie wiem dokładnie o ile, bo mi nie powiedziała konkretnie. Minimum 2 tygodnie. Prześpię się z tą myślą i jutro zadecyduje 😁
 
Dziewczyny mam pytanko. USG robione wg miesiączki 7t0d pokazał mały pęcherzyk, który gin określiła 4/5 tydzień. Ciąża na bank jest sporo młodsza, myślę, że minimum 2 tygodnie młodsza. bo mam długie cykle. Zarejestrowałam się teraz na USG w dniu, w którym wg miesiączki będzie 9t2d, czyli 2 tygodnie i 2 dni od ostatniego USG. Myślicie, że już wszystko będzie ładnie widać, jest szansa na ❤?
USG będzie robione w szpitalu, więc tam sprzęt mają dobry, ale boję się trochę, że może zabraknie kilku dni. Zastanawiam się czy nie przesunąć o 4 dni. Potem jeszcze muszę zrobić badania i 31.08. mam wizytę.
Ja bym chyba poszła :) z ciekawości i niecierpliwości :)
U mnie pęcherzyk z jakimś małym zawiązkiem było widać w 5+3, serce usłyszałam po raz pierwszy w 8+2. A później było już tylko lepiej :)
Nawet jakby u Ciebie serduszka nie było jeszcze widać a ciąża jest młodsza to i tak zobaczysz, ze coś tam się dzieje :) ze pęcherzyk urósł i pojawił się lokator :)
 
Dziewczyny, które biorą lub braly luteinę dopochwową. Wkladalyscie palcem czy tym dziwnym przyrządem? Ja palcem i jak na noc to ok ale jak włożę rano to ona dosyć szybko wycieka, czy to coś wtedy daje....

Pytanie jeszcze odnośnie zużytych strzykawek, co z nimi robicie?
 
Dziewczyny, które biorą lub braly luteinę dopochwową. Wkladalyscie palcem czy tym dziwnym przyrządem? Ja palcem i jak na noc to ok ale jak włożę rano to ona dosyć szybko wycieka, czy to coś wtedy daje....

Pytanie jeszcze odnośnie zużytych strzykawek, co z nimi robicie?
Samo opakowanie wyrzucam do plastiku, a strzykawkę zabezpieczam, żeby przy segregacji zatyczka nie odpadła i wrzucam do mieszanych :/
 
reklama
Byłam dzisiaj na USG, wg om wychodzi 6+6. I raczej owulacja mi się nie przesunęła. Jest pęcherzyk, już nie spłaszczony, już ma ładny kształt, jest ciałko żółte i nie ma zarodka... Na tym etapie powinien być.
 
Do góry