reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wahania - czy próbować zachodzić w ciążę po poronieniu

No to już duzy
Ale jest super :) do zakochania i do wyprzytulania :)
U nas jest wszystko dobrze, Olo rośnie jak na drożdżach, co rusz nowe umiejętności :) Dzisiaj pierwsza noc w łóżeczku, bo już prawie ma 5 mcy i postanowiliśmy, że nie tyle dla naszej, co dla jego wygody musimy się rozstać na czas spania :) Stary kręci nosem :D Teraz z 10cm odległość nam się zwiększyła do 30cm :D
A nasze przygotowania na razie na spokojnie. Nie liczymy na to, że będziemy mogli zorganizować choćby małe przyjęcie z powodu pandemii, więc skupiamy się jedynie na samej ceremonii w kościele :) Bo w sumie o to nam chodzi najbardziej
A po ślubie... bierzemy się za robotę i będziemy chcieli dorobić siostrę lub brata dla Olka :)
A Ty jak się czujesz? Jak cięcie? Wszystko w porządku?
No to już duży kawaler ❤️. Bez problemu przeniósł się do łóżeczka?
Nasza Gwiazdeczka śpi w dostawce, tak nam wygodnie.
No to fakt w dzisiejszych czasach, to nic niewiadomo, więc pewnie będą możliwe jedynie jakieś małe przyjęcia. Jednak tak jak mówisz ważny jest ślub a reszta jest rzeczą drugorzędną.
Ja dobrze się czuję, bardzo dobrze zniosłam CC. Bolało, ale szybka pionizacja chyba dużo pomogła.
 
reklama
Heja, u mnie dzisiaj początek 36 tc [emoji85]
Jula nadal leży miednicowo. Właśnie zajmuje się pakowaniem torby. Poza tym wszystko u nas w porządku, dobrze się czuję. W mieszkaniu remonty skończone, łóżeczko, wózek, wszystko czeka. Ja przerażona kiedy to minęło. Nie wrzucałam Wam chyba foto od świąt Bożego Narodzenia więc mały update na końcówce [emoji2960]
Halo, halo dziewczyny. Co tam słychać?
20210428_124528.jpeg
 
Heja, u mnie dzisiaj początek 36 tc [emoji85]
Jula nadal leży miednicowo. Właśnie zajmuje się pakowaniem torby. Poza tym wszystko u nas w porządku, dobrze się czuję. W mieszkaniu remonty skończone, łóżeczko, wózek, wszystko czeka. Ja przerażona kiedy to minęło. Nie wrzucałam Wam chyba foto od świąt Bożego Narodzenia więc mały update na końcówce [emoji2960]Zobacz załącznik 1266619
No już z górki, nic tylko czekać na dzidziusia 🤱. Brzuszek też już ładny ❤️
To fakt czas szybko leci. Ja niedawno robiłam test a tu już moja córcia ma 5 tygodni.
 
reklama
Do góry