reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wahania - czy próbować zachodzić w ciążę po poronieniu

reklama
Hej, dzięki że pytasz. Ogólnie dobrze tylko ciągle mamy problem z karmieniem. Przybiera trochę poniżej normy. Najpierw myślałam że to kwestia wędzidełka ale teraz już nie jestem pewna i zastanawiam się czy może mała ma refluks albo mleko jej nie pasuje [emoji848]
A co u Was?
@aga.i.nieszka jak tam dzidzia?
@MalyGosc jak tam impreza udała się?
@Carry88 jak tam fasolka?
 
Hej, dzięki że pytasz. Ogólnie dobrze tylko ciągle mamy problem z karmieniem. Przybiera trochę poniżej normy. Najpierw myślałam że to kwestia wędzidełka ale teraz już nie jestem pewna i zastanawiam się czy może mała ma refluks albo mleko jej nie pasuje [emoji848]
A co u Was?
Moja też cały czas malutko przybiera. Na 3 miesiące i tydzień ważyła 4850g. Teraz mamy trochę ponad 4 miesiące, ale nie wiem ile waży.
 
A jak ta wizyta u neurologa?
Ona je dobrze i nie przybiera?

U mnie mogę podejrzewać że po prostu je za małe porcje. Tyle że my już mamy wage 5080 g w niecałym 7 tyg [emoji85]
Moja też cały czas malutko przybiera. Na 3 miesiące i tydzień ważyła 4850g. Teraz mamy trochę ponad 4 miesiące, ale nie wiem ile waży.
 
A jak ta wizyta u neurologa?
Ona je dobrze i nie przybiera?

U mnie mogę podejrzewać że po prostu je za małe porcje. Tyle że my już mamy wage 5080 g w niecałym 7 tyg [emoji85]
Wizyta u neurologa ogólnie ok. Ma lekką asymetrię i jest spięta w barkach. Dostaliśmy skierowanie na fizjoterapię. Nawet w miarę udało nam się ją ogarnąć. Już jesteśmy po 4 zajęciach.
Moja je pierś dosyć często. Wydaje mi się, że się najada.... Al ile zjada.... Teraz daję raz dziennie butlę. Zobaczymy.

To Twoja kluseczka. Waga urodzeniowa była chyba duża???
 
Tak tak, ona 4230 g urodzona :)
Wizyta u neurologa ogólnie ok. Ma lekką asymetrię i jest spięta w barkach. Dostaliśmy skierowanie na fizjoterapię. Nawet w miarę udało nam się ją ogarnąć. Już jesteśmy po 4 zajęciach.
Moja je pierś dosyć często. Wydaje mi się, że się najada.... Al ile zjada.... Teraz daję raz dziennie butlę. Zobaczymy.

To Twoja kluseczka. Waga urodzeniowa była chyba duża???
 
U nas najniższa 3930 g.
Nie, nic nie mamy zdiagnozowane oprócz krótkiego wędzidełka które jest już podcięte ale nadal jedzenie sprawia problem bo chociażby ciągle cmoka na butelce a może dodatkowo po prostu nie ma ochoty więcej jeść.
U pediatry byliśmy raz na pierwszej wizycie, w międzyczasie przeszliśmy na butle z mm, teraz czekam na szczepienie i będzie ważona. Ja mam w domu wagę i na niej waże tylko że mam wrażenie że Jula się już robi za duża na to akurat urządzenie które ja mam [emoji1787]
Może ważenie u pediatry mnie zaskoczy i wszystko będzie dobrze, nie wiem.
No to spora. Moja 3180 g jak się urodziła, spadkowa najmniejsza 2840g.
Nie martw się na zapas. Twoja kluseczka na pewno będzie ładnie przybierać.
A macie coś zdiagnozowane?
 
U nas najniższa 3930 g.
Nie, nic nie mamy zdiagnozowane oprócz krótkiego wędzidełka które jest już podcięte ale nadal jedzenie sprawia problem bo chociażby ciągle cmoka na butelce a może dodatkowo po prostu nie ma ochoty więcej jeść.
U pediatry byliśmy raz na pierwszej wizycie, w międzyczasie przeszliśmy na butle z mm, teraz czekam na szczepienie i będzie ważona. Ja mam w domu wagę i na niej waże tylko że mam wrażenie że Jula się już robi za duża na to akurat urządzenie które ja mam [emoji1787]
Może ważenie u pediatry mnie zaskoczy i wszystko będzie dobrze, nie wiem.
Na pewno wszystko będzie dobrze. Nie stresuj się na zapas.
 
reklama
Już nie taka fasolka 🤭 dziś mam 17+2, po prenatalnych wszystko dobrze. Jakoś nam leci, jestem na L4 😊Będzie dziewczynka 😍
Kolejna wizyta to już połówkowe 😱🥰

A co u Was?
Jejku jak ten czas leci. Jeszcze trochę i będziesz rodzic.
Same dziewczyny na forum ❤️.
U nas ogólnie ok. Mała dalej drobna. Mamy też lekką asymetrię i mała trochę pospinana w barkach, chodzimy do fizjo. Mam nadzieję, że szybko uda się to wyprostować.
 
Do góry