reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wahania - czy próbować zachodzić w ciążę po poronieniu

Moja córka też jest niejadkiem, na roczek ważyła 7,4 kg. Masakra. Teraz ma 9 lat, jest szczupła, nadal nie je zbyt dużo, ale praktycznie nie choruje i co roku robię jej morfologię i zawsze wyniki ma super. Przy drugim dziecku już się nie martwiłam tak bardzo jedzeniem, chociaż wiem, że z takim maleństwem jest więcej stresu niż np z czterolatkiem.
 
reklama
Hej. Co do alergi pokarmowej to można zrobić takiemu maluszkowi testy z krwi . Mój synek miał 4 mc jak.mial robione i wyszła nam alergia na mleko krowie jajka orzechy. Dopiero po całkowitym wyeliminowaniu z mojej diety tych produktów po około miesiącu było lepiej.
Zawsze słyszałam, że takie testy u takich maluchów są niewiarygodne i zazwyczaj nic nie wychodzi 🤔
 
A nie myślałaś że skoro jest kp i nie przybiera to główną przyczyną jest że albo masz za mało pokarmu albo ssie nieefektywnie i się nie najada? Ciekawe że pediatra od razu zlecił badania różne zamiast zacząć od dokarmiania mm [emoji848]
Myślę, że jakby się nie najadła, to by płakała, że jest głodna. Mm ponoć nie jest rozwiązaniem. Ja ściągałam swój pokarm i ona zjadała całą butlę. Pediatra pytała ile ściągam, to mówiła, że jest ok.
 
Moja córka też jest niejadkiem, na roczek ważyła 7,4 kg. Masakra. Teraz ma 9 lat, jest szczupła, nadal nie je zbyt dużo, ale praktycznie nie choruje i co roku robię jej morfologię i zawsze wyniki ma super. Przy drugim dziecku już się nie martwiłam tak bardzo jedzeniem, chociaż wiem, że z takim maleństwem jest więcej stresu niż np z czterolatkiem.
Ja jak byłam mała też byłam drobna. Pamiętam jak mama mi powtarzała, że mając 2 latka nie ważyłam 10 kg. Niestety później nadrobiłam 🤣.
 
To moje pierwsze dziecko dlatego się trochę martwię. A z drugiej strony dla mnie może nie jeść i nie przybierać byle to nie zaburzyło jej prawidłowego rozwoju [emoji854]
Moja córka też jest niejadkiem, na roczek ważyła 7,4 kg. Masakra. Teraz ma 9 lat, jest szczupła, nadal nie je zbyt dużo, ale praktycznie nie choruje i co roku robię jej morfologię i zawsze wyniki ma super. Przy drugim dziecku już się nie martwiłam tak bardzo jedzeniem, chociaż wiem, że z takim maleństwem jest więcej stresu niż np z czterolatkiem.
 
Ewunia ma już 7 tygodnii i chyba przechodzi skok, na zdjęciu wygląda jak anioleczek, ale potrafi dać matce w kość.
IMG_20211026_151309.jpeg
 
reklama
Do góry