reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wahania - czy próbować zachodzić w ciążę po poronieniu

reklama
Całą ta sytuacja jest wręcz niewiarygodna. To co się dzieje na całym świecie mnie osobiście napawa strachem i bezradnością.... :unsure::-( :(
Też mi odwołali wizytę u ginki, na której miałam mieć potwierdzone, że macica jest czysta....
 
Całą ta sytuacja jest wręcz niewiarygodna. To co się dzieje na całym świecie mnie osobiście napawa strachem i bezradnością.... :unsure::-( :(
Też mi odwołali wizytę u ginki, na której miałam mieć potwierdzone, że macica jest czysta....
To jest dramatyczna sytuacja .Myślę, ze będzie jeszcze gorzej. Zły czas wybraliśmy...
 
To jest dramatyczna sytuacja .Myślę, ze będzie jeszcze gorzej. Zły czas wybraliśmy...

No właśnie, też się boję co to będzie.... I jak nam przyjdzie żyć....
Czasem się jeszcze łudzę, że to tylko zły sen, z którego się obudzę, ale on wciąż trwa....

Macie Dziewczyny w miarę pewną pracę? I dobre zdrowie?
 
No właśnie, też się boję co to będzie.... I jak nam przyjdzie żyć....
Czasem się jeszcze łudzę, że to tylko zły sen, z którego się obudzę, ale on wciąż trwa....

Macie Dziewczyny w miarę pewną pracę? I dobre zdrowie?
Ja mam niedoczynność tarczycy i problemy z kręgosłupem
Pracuje w markiecie nie jest źle póki mam jeszcze zwolnienie....Ale jak wrócę różnie może być niestety.. 😕
 
No właśnie, też się boję co to będzie.... I jak nam przyjdzie żyć....
Czasem się jeszcze łudzę, że to tylko zły sen, z którego się obudzę, ale on wciąż trwa....

Macie Dziewczyny w miarę pewną pracę? I dobre zdrowie?
Ja uczę angielskiego, teraz przeszliśmy na on-line więc jest ok. Lipiec sierpień nie pracuje i nie zarabiam, więc bywa różnie. Mąż jest freelancerem- grafik, nie na etat, więc też nie ma stabilizacji, ale nie narzekamy.

Zdrowie ok, choć teraz nie wiem jak będzie...

Kochane, ja myślę że jeszcze max 2 miesiące i będzie lepiej. Naprawdę. Tęsknię za utuleniem mamy i siostry, szczególnie teraz. (Siostra też straciła jedno dziecko, tylko w 20 tyg.) Pozostaje nam telefon. To minie, wszystko minie.:*
 
reklama
Ja uczę angielskiego, teraz przeszliśmy na on-line więc jest ok. Lipiec sierpień nie pracuje i nie zarabiam, więc bywa różnie. Mąż jest freelancerem- grafik, nie na etat, więc też nie ma stabilizacji, ale nie narzekamy.

Zdrowie ok, choć teraz nie wiem jak będzie...

Kochane, ja myślę że jeszcze max 2 miesiące i będzie lepiej. Naprawdę. Tęsknię za utuleniem mamy i siostry, szczególnie teraz. (Siostra też straciła jedno dziecko, tylko w 20 tyg.) Pozostaje nam telefon. To minie, wszystko minie.:*
Bądźmy dobrej myśli 😕
 
Do góry