reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wahania - czy próbować zachodzić w ciążę po poronieniu

reklama
Teraz w naszym wypadku niewskazane wychodzić wśród ludzi bo organizm osłabiony. Dziś lekarz powiedział, że mam nosa nie wystawiać bo jestem najbardziej narażona na to dziadostwo. Uważajcie na siebie...w tym trudnym czasie..😕
No właśnie... też o tym myślałam. Ciągle jestem słaba. Dziś już padam na twarz, a zawsze byłam wulkan energii. A co ja dziś zrobiłam? Obiad i 2 lekcje poprowadzilam... kurtyna. Ciało przeżyło szok. Musimy o siebie dbać.

Ja wracam do mojej zielonej diety - dużo szpinaku, korzeń maca, rukola, jarmuż, masa awokado, orzechy, ryby, olej z wiesiołka. Miałam dwudniowy kryzys z papierosami. Kiedy się staraliśmy rzuciłam i teraz mnie zmoglo, ale już się ogarnęłam.

Dobrej nocy dla Was:*
 
No właśnie... też o tym myślałam. Ciągle jestem słaba. Dziś już padam na twarz, a zawsze byłam wulkan energii. A co ja dziś zrobiłam? Obiad i 2 lekcje poprowadzilam... kurtyna. Ciało przeżyło szok. Musimy o siebie dbać.

Ja wracam do mojej zielonej diety - dużo szpinaku, korzeń maca, rukola, jarmuż, masa awokado, orzechy, ryby, olej z wiesiołka. Miałam dwudniowy kryzys z papierosami. Kiedy się staraliśmy rzuciłam i teraz mnie zmoglo, ale już się ogarnęłam.

Dobrej nocy dla Was:*
[/QUOT
Też rzuciłam, ale stres zrobił swoje 😕 Mam pytanie czy mogę brać bromergon bo czuje że prolaktyna wysoka piersi nabrzmiale A przed ciąża brałam i teraz nie wiem czy mogę...brać skoro jeszcze się nie oczyscilo czy to nie zaszkodzi..
 
No właśnie... też o tym myślałam. Ciągle jestem słaba. Dziś już padam na twarz, a zawsze byłam wulkan energii. A co ja dziś zrobiłam? Obiad i 2 lekcje poprowadzilam... kurtyna. Ciało przeżyło szok. Musimy o siebie dbać.

Ja wracam do mojej zielonej diety - dużo szpinaku, korzeń maca, rukola, jarmuż, masa awokado, orzechy, ryby, olej z wiesiołka. Miałam dwudniowy kryzys z papierosami. Kiedy się staraliśmy rzuciłam i teraz mnie zmoglo, ale już się ogarnęłam.

Dobrej nocy dla Was:*
Też rzuciłam, ale stres zrobił swoje 😕 Mam pytanie czy mogę brać bromergon bo czuje że prolaktyna wysoka piersi nabrzmiale A przed ciąża brałam i teraz nie wiem czy mogę...brać skoro jeszcze się wszystko nie oczyscilo do końca..?
 
No właśnie, też się boję co to będzie.... I jak nam przyjdzie żyć....
Czasem się jeszcze łudzę, że to tylko zły sen, z którego się obudzę, ale on wciąż trwa....

Macie Dziewczyny w miarę pewną pracę? I dobre zdrowie?

Odpukać, u mnie jak narazie całkiem dobrze... W pracy mówią, ze na bank zwolnień nie będzie. Zreszta ja pracuje cały czas, tylko ze z domu. Moja praca cała opiera się na siedzeniu przy kompie, wiec nie robili nam problemów. A ze w dodatku pracuje w spółce skarbu to i zwolnień nie będzie pewnie, bo jak by to wyglądało... Ale po całej tej paranoi niewiadomo.
Od sierpnia łykam tyle wit. D3 w tych porcjach dla ciężarnych, ze nawet zwykle przeziębienie mnie nie chce wziąć :p Mam nadzieję, ze i uchroni mnie przed koroną.
 
Ja uczę angielskiego, teraz przeszliśmy na on-line więc jest ok. Lipiec sierpień nie pracuje i nie zarabiam, więc bywa różnie. Mąż jest freelancerem- grafik, nie na etat, więc też nie ma stabilizacji, ale nie narzekamy.

Zdrowie ok, choć teraz nie wiem jak będzie...

Kochane, ja myślę że jeszcze max 2 miesiące i będzie lepiej. Naprawdę. Tęsknię za utuleniem mamy i siostry, szczególnie teraz. (Siostra też straciła jedno dziecko, tylko w 20 tyg.) Pozostaje nam telefon. To minie, wszystko minie.:*

Pewnie, ze minie :) pytanie tylko kiedy...
Mnie jakoś osobiście ta kwarantanna nie przeszkadza, ale wkurzają mnie np kurierzy :) Wszędzie pisza, ze „dbając o bezpieczeństwo Państwa i naszych pracowników, paczki są zostawiane pod drzwiami. Prosimy o wyrozumiałość.” Przyjeżdża kurier i pakuje się do domu. Przyjeżdża dostawca pizzy, bez rękawiczek i maski.
No i przeraża mnie widok wojska, które się szwęda po naszym osiedlu, a na czas ich wizyt całe osiedle zamknięte. Widocznie mamy kogoś na kwarantannie.
 
Ja mam niedoczynność tarczycy i problemy z kręgosłupem
Pracuje w markiecie nie jest źle póki mam jeszcze zwolnienie....Ale jak wrócę różnie może być niestety.. 😕

A masz zapas tabletek na tarczycę? Kręgosłup mężuś wymasuje w razie czego 🤪 Do kiedy masz zwolnienie?

Ja uczę angielskiego, teraz przeszliśmy na on-line więc jest ok. Lipiec sierpień nie pracuje i nie zarabiam, więc bywa różnie. Mąż jest freelancerem- grafik, nie na etat, więc też nie ma stabilizacji, ale nie narzekamy.

Zdrowie ok, choć teraz nie wiem jak będzie...

Kochane, ja myślę że jeszcze max 2 miesiące i będzie lepiej. Naprawdę. Tęsknię za utuleniem mamy i siostry, szczególnie teraz. (Siostra też straciła jedno dziecko, tylko w 20 tyg.) Pozostaje nam telefon. To minie, wszystko minie.:*

Oby tylko faktycznie uspokoiło się w przeciągu tych dwóch miesięcy....
Dobrze rozumiem, że ograniczyłaś kontakt z rodzinką do zera? Ja ograniczam to co się da, najlepiej mi w domu teraz :p Jakoś się najbezpieczniej czuję ;)
Przykro mi z powodu straty Twojej Siostry. Wiadomo, czemu straciła dzieciątko? :(

Odpukać, u mnie jak narazie całkiem dobrze... W pracy mówią, ze na bank zwolnień nie będzie. Zreszta ja pracuje cały czas, tylko ze z domu. Moja praca cała opiera się na siedzeniu przy kompie, wiec nie robili nam problemów. A ze w dodatku pracuje w spółce skarbu to i zwolnień nie będzie pewnie, bo jak by to wyglądało... Ale po całej tej paranoi niewiadomo.
Od sierpnia łykam tyle wit. D3 w tych porcjach dla ciężarnych, ze nawet zwykle przeziębienie mnie nie chce wziąć :p Mam nadzieję, ze i uchroni mnie przed koroną.

Bardzo dobrze, niech Cię chroni przed wszystkim co możliwe ;) Jaką dokładnie witaminę D3 łykasz?
Świadomość, że zwolnień nie będzie jest budująca w tym czasie. Mam nadzieję, że i mnie nic nie grozi :)
 
reklama
Do góry