reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wahania - czy próbować zachodzić w ciążę po poronieniu

reklama
Jeszcze nie. Dziś okres się skończył. Zacznę od poniedziałku.
Bliska rodzina wie i rozumie. Słucha. Zapyta jak tam.

.....Hej, w domu. Dziś nawet pracowałam:]

A Ty?

Dobrze, że możesz na nich liczyć, to już duży plus, kiedy najbliżsi rozumieją i wspierają. Zobaczysz - wszystko się ułoży - ja w to wierzę 🍀🌈
Dużo miałaś wczoraj pracy?
Ja też majówkę w domu..... Byliśmy na spacerze, potem wspólnie robiliśmy pizze, a na koniec dnia impreza z piosenkami z lat 90tych, mąż znalazł jakieś starocie, syn był przeszczęśliwy, wygłupy to coś co cieszy go zawsze i wszędzie 🤪
Dziś nie ma pogody więc pewnie przesiedzimy cały dzień grając w gry planszowe....
 
Kochana widzę spać nie możesz 😁😉.
Majówka domowo. Pogoda średnia. Wczoraj w końcu poszłam kupić parę ciuchów na wiosnę, bo nie ma w czym.chodzić 😁.
Mąż zabrał się za balkon. Teraz muszę.kwiatki kupić.

Hehe, żebyś wiedziała, że spać nie mogłam 🤪
Widzę, że wiosna u Was pełną parą: porządki i ozdabianie balkonu no i wymiana garderoby :-) :) Chwal się co fajnego sobie kupiłaś? :-) :) Sklepy były wczoraj pootwierane normalnie? Też bym się już gdzieś na zakupki wybrała :rolleyes2: bo jak dotąd od 2 miesięcy wszystko kupuje przez internet, a to wcale nie to samo ;)
 
Hehe, żebyś wiedziała, że spać nie mogłam 🤪
Widzę, że wiosna u Was pełną parą: porządki i ozdabianie balkonu no i wymiana garderoby :-) :) Chwal się co fajnego sobie kupiłaś? :-) :) Sklepy były wczoraj pootwierane normalnie? Też bym się już gdzieś na zakupki wybrała :rolleyes2: bo jak dotąd od 2 miesięcy wszystko kupuje przez internet, a to wcale nie to samo ;)
Fakt nie to samo! Ja muszę dotknąć, przymierzyć 😁. Nie lubie się bawić w odsyłanie, ale jak mus, to mus. W końcu się wybrałam. Wirus i tak już będzie, trzeba zacząć normalnie żyć z odpowiednim zabezpieczeniem.
Specjalnie poszlam wczoraj poszłam, bo mniej ludzi. Ja byłam na takim targowisku, gdzie te pawilony spędzają hurtowo ubrania ale w detalu też można kupić. Nie było duzo ludzi i na spokojnie można było oglądać 😉☺. A kupiłam sobie dwie bluzki, jedna w myszki miki 😁😛😛, widzę teraz modna jest, bo sporo tego było i jeansy jasne.
 
Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było.Zaczelismy się starać od tego miesiąca, ale niestety Coś się rozregulowalo po tym poronieniu bo mam teraz 8 dni do miesiączki i zaczęłam krwawić. Więc wychodzi ,że dwa razy w miesiącu mam okres .Także ten miesiąc jest stracony .Jestem zła i wściekła bo już myślałam, że wszystko się unormuje A tu takie rozczarowanie.Czuje taka bezsilność 😥 A Co tam u Was ? Mnie już nic nie cieszy jestem rozczarowana i czuje smutek i żal. Coraz gorzej u mnie z psychiką...
 
Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było.Zaczelismy się starać od tego miesiąca, ale niestety Coś się rozregulowalo po tym poronieniu bo mam teraz 8 dni do miesiączki i zaczęłam krwawić. Więc wychodzi ,że dwa razy w miesiącu mam okres .Także ten miesiąc jest stracony .Jestem zła i wściekła bo już myślałam, że wszystko się unormuje A tu takie rozczarowanie.Czuje taka bezsilność 😥 A Co tam u Was ? Mnie już nic nie cieszy jestem rozczarowana i czuje smutek i żal. Coraz gorzej u mnie z psychiką...
Po poronieniu organizm musi dojść do siebie. Wiem, że to wkurza, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość.
Będzie dobrze :-)
 
Hejka kochane! Jestem w szoku, 9.03. od ginekologa dostalam skierowanie do poradni genetycznej, wtedy nie mogłam się dodzwonić, przyszedł cały ten i wirus i odłożyłam to, bo stwierdziłam, że pewnie nic nie działa. Dzisiaj mi sie przypomnialo i myślę sobie zadzwonię, bo wizyta pewnie za pół roku, bo tak dziewczyny pisały na forum. Dodzowonilam się od razu i wizytę razem z mężem mamy 6.05. 😱😱🙊. Normalnie w szoku byłam, myślałam, że za rok ta wizyta, a to za dwa dni. Babka mówiła, że profesor od razu wysyła na kariotypy, tylko akurat w środę pobrań nie ma, będzie trzeba podjechać w czwartek, ale to nic podjedziemy. Musiałam się pochwalić.
 
Hejka kochane! Jestem w szoku, 9.03. od ginekologa dostalam skierowanie do poradni genetycznej, wtedy nie mogłam się dodzwonić, przyszedł cały ten i wirus i odłożyłam to, bo stwierdziłam, że pewnie nic nie działa. Dzisiaj mi sie przypomnialo i myślę sobie zadzwonię, bo wizyta pewnie za pół roku, bo tak dziewczyny pisały na forum. Dodzowonilam się od razu i wizytę razem z mężem mamy 6.05. 😱😱🙊. Normalnie w szoku byłam, myślałam, że za rok ta wizyta, a to za dwa dni. Babka mówiła, że profesor od razu wysyła na kariotypy, tylko akurat w środę pobrań nie ma, będzie trzeba podjechać w czwartek, ale to nic podjedziemy. Musiałam się pochwalić.
To super:) czekam na swoje wyniki innych badań
 
reklama
Do góry