reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wahania - czy próbować zachodzić w ciążę po poronieniu

Fantastyczni! Wszyscy śliczni! [emoji7] Cala trójca! A jak ladnie pozuja do zdjęć! 🤩

Straszne te czasy! Wygląda jakby ludzie zatracali ludzkość.... Nie mozesz sie przejmowac takimi bzdurami. Myśl tylko o sobie i swoich najblizszych. Reszta albo zazdrosci albo uczuc im brak....
Spelniaj swoje marzenia [emoji16]

Jest tylko jedno ale [emoji28]🤞🏻🤷🏻‍♀️
Mój mąż wraca z delegacji co 2,3 miesiące no i ciężko będzie trafić w te dni [emoji6] a jak już trafi to będę miała 40 [emoji23]🤣
 
reklama
@Wielka Mi :) 💗 💗
Cudownie Cię widzieć
Starac się kochana ale nie do zwariowania bo wiesz jak się chce... Mocno chce to ten u góry robi psikusa
Powodzenia słońce 💗💗😘

Cześć Kochana 🤩 Póki co to w ogole tego nie widzę. Moze jak minie troche czasu to mi sie odmieni, zobaczymy 😉
Jak Twoja Fasolinka? Jak sie czujecie? 😁

Nie ,ja żadnych badań nie robiłam, jedynie to zmieniłam kwas foliowy i wit b12 na zmetylowane, i od serduszka brałam acard

Zmetylowane, czyli jakie? Co konkretnie brałaś? 😉
 
Nie mam takich doświadczeń i jest mi bardzo przykro, że to spotyka tak wiele kobiet.
Jeśli jednak mogę coś powiedzieć, to nie uważam, że powinno się w tym dostrzegać jakiegokolwiek "znaku" z góry. To niestety często fizjologia i natura. Wiele ciąż roni się samoistnie, a osoby nie planujące dzieci nawet nie wiedzą że były w ciąży.
Mam nadzieję, że ból i strach szybko minął i następnym razem będziesz cieszyć się piękną i nudną ciążą. Powodzenia!
 
Nie mam takich doświadczeń i jest mi bardzo przykro, że to spotyka tak wiele kobiet.
Jeśli jednak mogę coś powiedzieć, to nie uważam, że powinno się w tym dostrzegać jakiegokolwiek "znaku" z góry. To niestety często fizjologia i natura. Wiele ciąż roni się samoistnie, a osoby nie planujące dzieci nawet nie wiedzą że były w ciąży.
Mam nadzieję, że ból i strach szybko minął i następnym razem będziesz cieszyć się piękną i nudną ciążą. Powodzenia!

Dziękuję, w mojej glowie wlasnie pelno takich mysli o znakach z góry ... Racjonalne to nie jest, ale ciezko przemowic sobie samej do rozsądku. Chyba potrzebny czas ☺
Dziękuję, ze napisalas ☺
 
reklama
Wow!! 4cm to juz robi wrażenie! Ale Byk! 😁🤣 Bedzie chlopiec czy dziewczynka? 😉
Koniec 1 trymestru = koniec dolegliwości, ciesze sie, ze to przetrwalyscie 😊 Dzielne Mamuśki 😁
Lekarz się uśmiechnął jak zapytalam czy dziewucha mówiąc że jeszcze mi ni powie :)
Trzymaj się dzielnie słońce
Ściskam 🤗 😘😘😘
 
Do góry