reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wahania - czy próbować zachodzić w ciążę po poronieniu

reklama
Też zrobiłam test z porannego moczu, żeby sprawdzić czy bhcg mi spadła (trochę ponad 3 tygodnie po poronieniu chybionym). Test wyszedł - biel wizira. To chyba dobry znak w obecnej sytuacji? Że ciało wraca do siebie?
To jest bardzo dobra wiadomość :)
Teraz możesz być pewna, ze niebawem pojawi się @ :)
 
Obudziłam się dzisiaj z myślą, ze powtórzę :)

Moje Drogie Panie, Wesołych Świąt! :)
Gratulacje!!!!! ❤️❤️❤️❤️ Cudowna wiadomość

Też zrobiłam test z porannego moczu, żeby sprawdzić czy bhcg mi spadła (trochę ponad 3 tygodnie po poronieniu chybionym). Test wyszedł - biel wizira. To chyba dobry znak w obecnej sytuacji? Że ciało wraca do siebie?
To bardzo dobry znak :) jak byłam na wizycie kontrolnej to lekarka mnie pytała czy mam już negatywny test, powiedziałam zgodnie z prawdą, że tak, bo zrobiłam tego samego ranka. Powiedziała, że to bardzo dobrze. Po powrocie do domu zerknelam na niego jeszcze raz i jednak po kilku godzinach wyszła blada kreska... 🤦🤦🤦Powtórzę go za jakiś czas, dla pewności, że w wszystko ok :)
 
Hej,
Poprzednia ciąże poroniłam w 8 tyg. w czerwcu 2019. Wczoraj zrobiłam test i wyszedł pozytywny.
Ale powiem wam ze teraz to czuje taki lęk :( taki strach :(:( i nie weim jak sobie z tym radzic:/
 
Gratulacje!!!!! ❤️❤️❤️❤️ Cudowna wiadomość


To bardzo dobry znak :) jak byłam na wizycie kontrolnej to lekarka mnie pytała czy mam już negatywny test, powiedziałam zgodnie z prawdą, że tak, bo zrobiłam tego samego ranka. Powiedziała, że to bardzo dobrze. Po powrocie do domu zerknelam na niego jeszcze raz i jednak po kilku godzinach wyszła blada kreska... 🤦🤦🤦Powtórzę go za jakiś czas, dla pewności, że w wszystko ok :)
Wygrzebalam z kosza wczorajszy test, żeby jeszcze sprawdzić. I biel nadal. Uf...
 
Hej,
Poprzednia ciąże poroniłam w 8 tyg. w czerwcu 2019. Wczoraj zrobiłam test i wyszedł pozytywny.
Ale powiem wam ze teraz to czuje taki lęk :( taki strach :(:( i nie weim jak sobie z tym radzic:/
Poszukaj psychologa. Kobiety w ciąży na NFZ bardzo szybko uzyskują pomoc. Moja znajoma będąc w takiej jak Ty sytuacji tak sama zrobiła i skorzystała z terapii. Tamtą ciążę wspomina dobrze. Nie bójmy się prosić o pomoc. Trzymam kciuki<3
 
reklama
Gratulacje!!!!! ❤️❤️❤️❤️ Cudowna wiadomość


To bardzo dobry znak :) jak byłam na wizycie kontrolnej to lekarka mnie pytała czy mam już negatywny test, powiedziałam zgodnie z prawdą, że tak, bo zrobiłam tego samego ranka. Powiedziała, że to bardzo dobrze. Po powrocie do domu zerknelam na niego jeszcze raz i jednak po kilku godzinach wyszła blada kreska... 🤦🤦🤦Powtórzę go za jakiś czas, dla pewności, że w wszystko ok :)
A ile jesteś po poronieniu?
Gratulacje!!!!! ❤️❤️❤️❤️ Cudowna wiadomość


To bardzo dobry znak :) jak byłam na wizycie kontrolnej to lekarka mnie pytała czy mam już negatywny test, powiedziałam zgodnie z prawdą, że tak, bo zrobiłam tego samego ranka. Powiedziała, że to bardzo dobrze. Po powrocie do domu zerknelam na niego jeszcze raz i jednak po kilku godzinach wyszła blada kreska... 🤦🤦🤦Powtórzę go za jakiś czas, dla pewności, że w wszystko ok :)
A ile jesteś po poronieniu?
 
Do góry