reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wahania - czy próbować zachodzić w ciążę po poronieniu

reklama
Hej, kwarantanna 😁.
Mnie coś prawy jajnik pobolewa, chyba trzeba podziałać 😛😁.
A jak u Ciebie kochana? Byłaś już na usg?

Ja oczywiście nie wytrzymałam i poszłam trzeci raz na betę. Wynik conajmniej imponujący, bo 5240. Wyliczyłam sobie, ze powinien być coś w okolicach 2400-2500, żebym mogła spać spokojnie.
USG jutro.... nie wiem jak mam się nastawiać, na co mam się nastawiać, wiec nie nastawiam się w ogóle :p
Pomalowałam paznokcie :) i jest git :)
Nie sądziłam, ze to kiedyś powiem, ale z chęcią poszłabym do pracy 😂
A Ty działaj koniecznie! Monitorujesz jakoś owu?
 
U mnie po staremu. Czasem ukluje żal. Zrobiłam badania. Tarczyca ok, prolaktyna ok, homocysteina ok, d3 ok. Czekam na genetyczne.

Na genetyczne trochę poczekasz :/ ale jak robiłaś w diagnostyce to oni skrócili czas oczekiwania na kariotyp.
Na pewno wyjdą dobrze! A jakie robiłaś?
 
Hello, hello, hello :)
Co tu taka cisza Kochane? Co słychać, jak zdrowie?
Hejka! :*
Czekam na okres... I nie mogę się doczekać :( zaczęłam pić ovulomed max. Dziś była u mnie przepiękna pogoda, opalalilam trochę jedną rękę 😁 wracam do pracy, naprawdę się cieszę... 5 tygodni nie byłam - 3 zwolnienia i teraz 2 urlopu. Stęskniłam się już za ludźmi. Dziś też pierwszy raz od 5 tygodni wyszłam z domu, mieszkam nad morzem, więc było pięknie. Fajny dzień, nie pamiętam kiedy ostatnio tak było. Pozdrawiam Was dziewczyny 😘
 
Ja oczywiście nie wytrzymałam i poszłam trzeci raz na betę. Wynik conajmniej imponujący, bo 5240. Wyliczyłam sobie, ze powinien być coś w okolicach 2400-2500, żebym mogła spać spokojnie.
USG jutro.... nie wiem jak mam się nastawiać, na co mam się nastawiać, wiec nie nastawiam się w ogóle :p
Pomalowałam paznokcie :) i jest git :)
Nie sądziłam, ze to kiedyś powiem, ale z chęcią poszłabym do pracy 😂
A Ty działaj koniecznie! Monitorujesz jakoś owu?
Niezły wynik:) daj znać po usg:)
 
Na krzepliwosc krwi bardzo dużo i MTHFR.

A to nie będziesz długo czekać na wynik. Tylko z tym kariotypem czeka się ok miesiąca.
Jak robiłam badania to tak się średnio z tym wszystkim czułam, bo jeśli wyjda dobrze to powinnismy się cieszyć, ale z drugiej strony nic dalej nie wiemy co mogło spowodować poronienie i trzeba szukać gdzieś indziej. Jeśli wyjdą zle to mamy jakaś „chorobę” (a wcale to nie musi być choroba, a nasza po prostu „uroda”), ale chociaż wiemy co dalej robić, żeby zapobiec kolejnemu poronieniu. Wiec i tak zle i tak niedobrze, albo szczęście w nieszczęściu
🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
A krzepliwość jest spokojnie do opanowania. Mi to właśnie wyszło po badaniach. Białko S bardzo niskie
 
Hejka! :*
Czekam na okres... I nie mogę się doczekać :( zaczęłam pić ovulomed max. Dziś była u mnie przepiękna pogoda, opalalilam trochę jedną rękę 😁 wracam do pracy, naprawdę się cieszę... 5 tygodni nie byłam - 3 zwolnienia i teraz 2 urlopu. Stęskniłam się już za ludźmi. Dziś też pierwszy raz od 5 tygodni wyszłam z domu, mieszkam nad morzem, więc było pięknie. Fajny dzień, nie pamiętam kiedy ostatnio tak było. Pozdrawiam Was dziewczyny 😘

Jako dziecko co roku jeździłam nad morze na całe wakacje do wujka, i chociaż jest tam pięknie to jak już nie musiałam jeździć to przerzuciłam się na góry :)
Ale mieszkając nad morzem, to całkowicie inna sprawa niż wakacje u wujka ;)
Po pierwszym poronieniu miałam zwolnienie lekarskie na 3tyg. Po tym czasie jak miałam wrócić do pracy to miałam takiego stresa, taki jakiś nieuzasadniony lek, masakra. Ale teraz wiem, ze błędem z mojej strony było takie długie wolne. Im szybciej bym wróciła do ludzi właśnie tym lepiej się czuła...
Chociaż teraz od 11.03 tez siedzę w domu na zdalnym, wychodzę z psem tylko, a wyjazd na zakupy to prawdziwy rarytas :D
 
Ja oczywiście nie wytrzymałam i poszłam trzeci raz na betę. Wynik conajmniej imponujący, bo 5240. Wyliczyłam sobie, ze powinien być coś w okolicach 2400-2500, żebym mogła spać spokojnie.
USG jutro.... nie wiem jak mam się nastawiać, na co mam się nastawiać, wiec nie nastawiam się w ogóle :p
Pomalowałam paznokcie :) i jest git :)
Nie sądziłam, ze to kiedyś powiem, ale z chęcią poszłabym do pracy 😂
A Ty działaj koniecznie! Monitorujesz jakoś owu?
No beta piękna ❤. Daj znać po badaniu.
Nie ja nie umiem się za to zabrać, żeby monitorować cykl. Ja mam długie cykle. Kiedyś kupiłam testy owulacyjne, ale nic mi tam nie wychodziło i dałam spokój. Nie nadaję się do tego. Bardziej podchodzę do tego, że regularny seks co 2-3 dni. Ja ponoć mam cykle też bezowylacyjne. Ja raczej nie czuję, że mam owulację, ale czasami właśnie czuję klocie, ból jajnika. Tak właśnie też czułam jak sie udało zajść w ciążę w listopadzie.
 
reklama
Hello, hello, hello :)
Co tu taka cisza Kochane? Co słychać, jak zdrowie?
Hello :)

Ja się przygotowuję do starań. Jeszcze infekcję muszę wyleczyć i trochę wagi zgubić.
Przez tą kwarantannę jakby w innym świecie żyjemy. Dzieci uczą się w domu a zakupy jak wyprawa na księżyc 😂.

Co u Ciebie?
 
Do góry