reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wahania - czy próbować zachodzić w ciążę po poronieniu

Więc może to jednak nie genetyka tylko zwykły przypadek, zbieg okolicznosci.... Oby wszystko było ok ☺
My odpuscilismy sobie drugie dziecko. Aktualnie mam @



Oj tak, tez dlatego tak chętnie chodzę do pracy bo to czas kiedy można odpocząć psychicznie od swojego dziecka 🤪
Którego dokladnie wracasz? Bylas juz na badaniach kontrolnych? W pracy wiedza, ze będziesz?



Fajnie - nie wiedzialam, ze istnieją tego typu suplementy ☺ Życzę Ci obys nigdynie przegapila owulacji i szybko doczekala się okresu ☺
Nastepnym razem kiedy wybierzesz się na spacer to posmaruj filtrem drugą rękę, tę pierwszą sobie opal, hihi! 🤪
Z drugim dzieckiem na pewno? Co Was skłoniło do tej decyzji?
 
reklama
Dzięki za troskę, my na szczęście zdrowi, ale ciężko znaleźć czas dla siebie odkąd przedszkola zamknięte.... Syn znudzony, wymaga uwagi, człowiek podminowany, zmęczony, ale jakoś trzeba funkcjonować..... Zanim wybuchła epidemia zdecydowaliśmy z mężem, że kupimy pianino synowi, zamówiliśmy nawet i miało być na koniec marca, a tymczasem wczoraj sie dowiedziałam, że przy dobrych wiatrach może będzie na koniec maja. Do dupy bo Młody miałby zajęcie, a tak to nadal nuda.... Wkurza mnie ostatnio wszystko Dziewczyny 🤦‍♀️



Jak tam Twój jajnik? Jak działania?



Wow, jaka beta! Super! :biggrin2:
Haha, pomalowane paznokcie też zawsze poprawiają mi humor 😊
A do pracy to Ty raczej zbyt szybko nie wrócisz, zapomnij 😁 Najwcześniej za 1,5 roku :p



Doczekasz się, cierpliwości ;) Jakie działanie ma ten Ovulomed? Co robiłaś i w jakiej pozycji to robiłaś, że udało Ci się opalić tylko jedną rękę? 🤪 Ale Ci fajnie, że mieszkasz i możesz spacerować nad morzem :)



Też mam długie cykle: 30-31 dni, nigdy nie zwracałam uwagi na to kiedy mam owulację i czy w ogóle ją mam :p Twoje podejście z regularnym seksem z pewnością baaaardzo odpowiada Twojemu mężowi? 🤪 No i dobrze, trzeba łączyć przyjemne z pożytecznym 😄 Skoro w listopadzie się udało to trzeba wierzyć, że teraz się uda 👍 Trzymam kciuki! :biggrin2:

Pianino? Wow, super sprawa!
Moje marzenie. Myśle sobie nawet, ze gdybym wyraziła większa chęć za dziecka to może by coś z tego było :) Ale narazie to sfera marzeń, a wiadomo im człowiek starszy tym palce kostnieją i ani do grania i malowania już się nie ma takiego talentu jak za młodu :p
Ale uważam, ze nauka dziecka gry na pianinie to ekstra sprawa
 
Nie boisz się zażywać tego typu leków na własną rękę? Jeszcze niewiadomego pochodzenia?
Nie lepiej byłoby umówić się do innego lekarza i porozmawiać z nim szczerze?
Uważaj na siebie....



Gratulacje, wszystko dobrze się układa :) Beta rośnie, pęcherzyk rośnie, zarodek rośnie - czego chcieć więcej? 👍 Nic Ci doktorek nie wspomniał o bliźniakach? :p Nie dostrzegł czasem drugiego pęcherzyka z zarodkiem? :p

Na całe szczęście nie :p
Sama się przypatrywałam i potwierdzam jest tylko jeden ;)
 
Straszny niecierpliwek jestem 🤪
Ovulomed ma w składzie witaminy i inozytol, ogólnie to wspomaga owulacje - w moim przypadku, że tak to ujmę... Nie sposób ją wtedy przeoczyć 🙉 miewam długie, nieregularne cykle i też mi pomaga. Wcześniej brałam inny suplement właśnie z inozytolem i tak to działało, ten był trochę tańszy, więc zdecydowałam się na zmianę. Zobaczymy 😁
Staram się dbać o skórę i zawsze kiedy wychodzę na słońce używam spf 50. Czasami nierówno się posmaruje i później np mam opaloną tylko jedną rękę. 🤦🤦🤦
Ja biorę ovarin i też pomógł mi uregulować cykle. Wcześniej bywało tak, ze nie miałam okresu 2-3 miesiące. Teraz tak mniej więcej co 35 dni.
 
Fajnie - nie wiedzialam, ze istnieją tego typu suplementy ☺ Życzę Ci obys nigdynie przegapila owulacji i szybko doczekala się okresu ☺
Nastepnym razem kiedy wybierzesz się na spacer to posmaruj filtrem drugą rękę, tę pierwszą sobie opal, hihi! 🤪
Dziękuję ❤ oby tak było ☺
Zeszło mi zaczerwienienie i trochę mniej widać, ale i tak będę musiała tak zrobić 🙉

Ja biorę ovarin i też pomógł mi uregulować cykle. Wcześniej bywało tak, ze nie miałam okresu 2-3 miesiące. Teraz tak mniej więcej co 35 dni.

Takk, wydaje mi się, że to działa na podobnej zasadzie. Zastanawiam się tylko czy w razie ewentualnej ciąży trzeba to pić dalej, czy zamienić na inne witaminy. Przy ostatniej w ogóle zapomniałam o istnieniu tego suplementu
 
Dziękuję ❤ oby tak było ☺
Zeszło mi zaczerwienienie i trochę mniej widać, ale i tak będę musiała tak zrobić 🙉



Takk, wydaje mi się, że to działa na podobnej zasadzie. Zastanawiam się tylko czy w razie ewentualnej ciąży trzeba to pić dalej, czy zamienić na inne witaminy. Przy ostatniej w ogóle zapomniałam o istnieniu tego suplementu
Ja wcześniej też bralam.w saszetkach inofolic i potem inofem, ale ja mialam po tym dziwne uczucie, taka pełna byłam i wolę jednak w formie tabletek i od jakiegoś czasu ovarin metylowane witaminy, a takie teraz powinnam brać.
 
reklama
Do góry