reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacj z brzuszkiem

reklama
Ale w ciąży można pojechać wszędzie:) Moja sąsiadka w 7 mies. była w Hiszpanii, ja w 5 mies. byłam w zimie (-20) we Władysławowie w Hotelu Rigga (czyściutko, bardzo dobre jedzenie), a w 7 mies. byłam w Świnoujściu (Apartamenty Świnoujście ul. Zdrojowa - dookoła cicho i zielono, biegają sarenki, a plaża rzut beretem - 200m).
 
Ja sie bardzo obawiałam wczsów z brzuszkiem ale byłam nad morzem ok 20 tyg :) 8 godzin jazdy i pobyt bardzo dobrze wspominam u nas były upały nad morzem chłodniej opuchniete nogi odpoczeły nad morzem w mig znikła opuchlizna :) jak tylko dobrze się czujesz lekaż pozwala to jedż :) mi lekaż powiedzial że lepiej jechac nad morze niż w góry cvhodzi chyba o zmiane ciśnień .
 
ja jestem obecnie w 27 tyg i za 2 tyg wyjeżdżamy nad morze :-) nie mam zamiaru rezygnować z wakacji z tego powodu że brzuszek mam przed sobą :-) więc jeśli tylko dobrze się czujesz to śmigaj gdzieś gdzie warunki będą Tobie odpowiadały... my osobiście wybieramy bardziej ekstremalny pobyt ;-) pod namiotem hehe z synkiem :-)
 
Dziewczyny, a jak sobie radzić na plaży? Czy cały czas pod parasolem, spacer z zakrytym brzuchem (np. poprzez pareo), kąpałyście się w morzu? Pod koniec lipca i ja planuję jechać nad morze i nie wiem, na co zwracać uwagę, co z garderobą, głównie tą na plaży...
 
aaga84-Ja byla nad morze w zeszly weekend, siedzialam pod parasolem, chodzialam po plazy i troche po wodzie(bylo 25st ale woda chlodna bardzo). Wiem, ze nie mozna lezec plackiem na kocyku, trzeba koniecznie pamietac o kremach z filtrem, nie przegrzać odranizmu i pic duzo wody:) a co jest najwazniejsze to odpoczywac i sie relaksowac, organizm sam ci podpowie czego bedzie potrzebowal:)
 
reklama
aaga84- ja bylam tylko na jeden dzien a ze bylo cieplutko to mialam tylko stroj kapielowy i tunike taka plazowa, przewiewna na sobie i troche cieplejszych ciuchow w aucie tak na wszelki wypadek jakby pogoda sie zmienila
Zauwaz, ze ja jestem dopiero na poczatku ciazy i nie mam brzuszka tak jak ty wiec nie wiem dokladnie jak sie czuje taka zaawansowana ciezarowka:) zaufaj intuicji i zabierz wygodne i lekkie ciuchy, urlop na pewno bedzie udany:)))
 
Do góry