reklama

Wakacje 2010

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez jul, 5 Listopad 2009.

1. jul

jul Zaciekawiona BB

;-)Witam wszystkie mamy i tatusiów.;-)Zakładamy nowy wątek wakacji z naszymi bąbelkami.Interesuje mnie wyjazd szczególnie nad cieple morze z dziećmi (3 i 4 lata),piaszczysta plaża,tanie noclegi:tak: i dobre jedzenie.Nie mam jeszcze konkretnego pomysłu może Pomożecie i podpowiecie gdzie rodzina 4 osobowa może wybrać się aby poleniuchować w ciszy i spokoju,popływać,zrelaksować .Dodam że w rachubę wchodzi tylko termin wakacyjny.
    Wszystkie ciekawe i sprawdzone już pomysły proszę o podpowiedzi.:-)Mam nadzieję że się włączy jak najwięcej osób Udowodnijcie że nie trzeba wydawać góry forsy aby przeżyć piękne wakacje!!!!:-):-D:cool2::happy2:

2. ewa.k

ewa.k Zaciekawiona BB

To ja może zacznę od zasadniczego pytania, jakie podróże macie za sobą, byliście już gdzieś dalej? Ja też czekam z niecierpliwością na first minute

3. reklama
  4. jul

jul Zaciekawiona BB

Oczywiście Polskie Morze!Bez piasku i wody moje dzieci nie wyobrażają sobie wakacji!Jeszcze nie wybraliśmy się nigdzie dalej ale może wreszcie już najwyższy czas(nie niedługo skończą 3 i 4 lata).Proszę o ciekawe propozycje.Pozdrawiam.

5. Elizufka

Elizufka Aktywna w BB

Polecam Bułgarie, ale słoneczny brzeg bo złote piaski za bardzo komercyjne ;] niskie ceny, super pogoda i ogolnie fajowsko ;]

6. Edyta L

Edyta L Zaangażowana w BB

My w te wakacje byliśmy w Chorwacji swoim samochodem. Tam kupowaliśmy tylko chleb, bo jedzenie mieliśmy swoje. Plaża jest z kamyczków, a woda jest ciepła jak zupa. Dzieciom kamyczki się bardzo podobały.

7. lenkaa*

lenkaa* Fanka BB :)

Popieram Chorwację, a jak ktoś jedzie autem to najlepiej zaopatrzyć się jedzenie w Czechach - tam wszystko jeszcze tańsze niż u nas. My kupiiśmy jedzenie w PL i żałowaliśmy jak zobaczyliśmy ceny w tamtejszych marketach - np. tesco.

Mam pytanie odnośnie wyjazdu nad polskie morze - zamierzamy jechać w tym roku na początku lipca a termin porodu mam na koniec maja, więc dziecko będzie miało miesiąc. Z doświadczenia swojego możecie powiedziec czy tak mały dzieciaczek będzie w stanie znieśc trudy podróży samochodem 550km po polskich drogach? Damy radę zajechać w 1 dzień czy raczej szykować się na nocleg w połowie i rozłożyć podróż na 2 dni?

8. Edyta L

My byliśmy nad morzem jak młodszy syn miał rok. Zawsze wyjeżdżamy na noc. Z takim malutkim dzieckiem na pewno nie będzie kłopotu, bo będzie spało. Do Chorwacji jechaliśmy 18 godzin bez noclegu po drodze i nie było problemu z dziećmi.

9. jul

jul Zaciekawiona BB

Gdzie konkretnie byliście w tej Chorwacji?Możecie podać jakieś namiary na nocleg,bo raczej wybierając się z rodziną to jednak trzeba rezerwować wcześniej nocleg.Jakie koszty wyjazdy wypadły na zeszłoroczne wczasy?Pytam bo nie wiem czy warto rezerwować już teraz czy czekać na ostatnią chwilę?

10. reklama
  11. Edyta L

My byliśmy w Zatonie. Pojechaliśmy w ciemno 5 lipca i nocleg znaleźliśmy bez problemu. Pojechaliśmy swoim samochodem na gaz. Za dobę płaciliśmy 50 euro. Samochód był wyładowany jedzeniem na tydzień. Mieliśmy super pogodę i ciepłą wodę. Poprzednie wakacje byliśmy w Sopocie i nawet się nie wykąpaliśmy. Było gorąco, a woda i tak była zimna.

12. Elizufka

Elizufka Aktywna w BB

Tez mi sie marzy w te wakacje chorwacja ;] bo jak narazie do jakies egzotycznych sie boje jechac ;P

Poleć forum