reklama

wakacje 2013

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2013' rozpoczęty przez Framama, 11 Luty 2013.

1. Framama

Framama A teraz SERCA mam dwa!

Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 Luty 2013
  2. nanulika

nanulika Czary mary - hokus pokus

gdyby ktoś wolał blisko natury i z dala od cywilizacji to w wakacje byliśmy na podlasiu tu:

GOSPODA W CHLEWIE :: kundzicze.pl -

super właściciele, genialne swojskie jedzenie, bosko!
    i piękne okolice do zwiedzania!

3. reklama
  4. noirel

noirel Fanka BB :)

do Jastrzębiej jeżdżę co roku,fajne miejsce dla rodzin z małymi dziećmi,ale kwatery nie polecę bo "po taniości" bez warunków dla małych dzieci... mi teraz najbardziej podobają się oferty agroturystyczne:-)

5. chmurka84

chmurka84 Fanka BB :)

ja bym stawiała na półwysep helski, bo inne rejony to pełno ludzi na plaży, ja jeżdżę do Chałup, wielka plaża, mało ludzi :) tylko że ja mam 20 -25 km :-)
    a w tym roku nie wiem, mlody źle znosi upały więc musi być pod drzewkiem, a drugi dzieć 3-4 mc to chyba tylko jezioro....zobaczymy

6. _Olga_

_Olga_ Fanka BB :)

A ja byłam w Jastrzębiej 2 lata temu z niespełna 3 m-cznym Antkiem i nie polecam - zejście na plażę - masakra - z wózkiem bez szans, wysokie klify, rozwalające się schodki grożące co najmniej połamaniem nóg... lasy i wydmy (za przeproszeniem) obesrane tak, że strach się zbliżyć, bo oczywiście ani pół Toi Toia w pobliżu plaż... ja podziękuję.
    Co innego jak pisze chmurka właśnie Hel - inna jakość :) w sumie wszystkie miejscowości fajne, różnica tylko w wielkości; super plaże, łagodne zejścia, na plażach knajpki.. i kilometry ścieżek nad zatoką na dłuuugie spacery z wózkiem...
    Choć tak generalnie, to ja polskie morze preferuję raczej poza sezonem....

Edit: Aaaaaa.. ale jeszcze przypomniało mi się, że w jastrzębiej jest najlepsza rybna knajpa w jakiej byłam - taka "szałasowata", wieelka, przy głównym wejściu na plaże - tam wracaliśmy już 3 razy w ciągu tych 2 lat - super zupa rybna, rybki z grilla... eh, niebo w gębie!

Ostatnia edycja: 11 Luty 2013
  7. Ewusia12

Ewusia12 Fanka BB :)

8. edyta_o17

edyta_o17 Fanka BB :)

Ja byłam 2 razy w łebie - jest dość drogo ale wakacje z dziećmi jak najbardziej- od malutkich do większych.
    www.arenaslonca.pl

9. noirel

noirel Fanka BB :)

w Łebie jest strasznie drogo i trochę za ciasno na wakacje z małym dzieckiem...

10. reklama
  11. kessy_3105

kessy_3105 Fanka BB :)

Łeba jest rewelacyjna przed lub po sezonie... w czasie sezonu to miejsce dla imprezowiczów lubiących tłok..

12. _Olga_

_Olga_ Fanka BB :)

kessy - zgadzam się z Tobą w 100%... w Łebie to były super wakacje w czasach licealnych z przyjaciółmi.. z dzieckiem wybrałabym coś spokojniejszego.

Poleć forum