reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wakacje 2013

reklama
do Jastrzębiej jeżdżę co roku,fajne miejsce dla rodzin z małymi dziećmi,ale kwatery nie polecę bo "po taniości" bez warunków dla małych dzieci... mi teraz najbardziej podobają się oferty agroturystyczne:-)
 
ja bym stawiała na półwysep helski, bo inne rejony to pełno ludzi na plaży, ja jeżdżę do Chałup, wielka plaża, mało ludzi :) tylko że ja mam 20 -25 km :-)
a w tym roku nie wiem, mlody źle znosi upały więc musi być pod drzewkiem, a drugi dzieć 3-4 mc to chyba tylko jezioro....zobaczymy
 
A ja byłam w Jastrzębiej 2 lata temu z niespełna 3 m-cznym Antkiem i nie polecam - zejście na plażę - masakra - z wózkiem bez szans, wysokie klify, rozwalające się schodki grożące co najmniej połamaniem nóg... lasy i wydmy (za przeproszeniem) obesrane tak, że strach się zbliżyć, bo oczywiście ani pół Toi Toia w pobliżu plaż... ja podziękuję.
Co innego jak pisze chmurka właśnie Hel - inna jakość :) w sumie wszystkie miejscowości fajne, różnica tylko w wielkości; super plaże, łagodne zejścia, na plażach knajpki.. i kilometry ścieżek nad zatoką na dłuuugie spacery z wózkiem...
Choć tak generalnie, to ja polskie morze preferuję raczej poza sezonem....

Edit: Aaaaaa.. ale jeszcze przypomniało mi się, że w jastrzębiej jest najlepsza rybna knajpa w jakiej byłam - taka "szałasowata", wieelka, przy głównym wejściu na plaże - tam wracaliśmy już 3 razy w ciągu tych 2 lat - super zupa rybna, rybki z grilla... eh, niebo w gębie!
 
Ostatnia edycja:
reklama
kessy - zgadzam się z Tobą w 100%... w Łebie to były super wakacje w czasach licealnych z przyjaciółmi.. z dzieckiem wybrałabym coś spokojniejszego.
 
Do góry