reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wakacje 2013

reklama
Pewnie wszystkie już macie wczasy zaklepane ale na przyszłość polecam z małych miejscowości nad morzem - Poddąbie ( najpiękniejsze miejsce nad morzem). Dąbki i Białogóra także- byłam w obu jak Ignaś miał roczek i polecam!!!:-)
 
My też jedziemy w sierpniu i nic nie mamy zaklepane. Myśleliśmy o Mazurach, ale mi odradzono ze względu na chmary komarów. Wiec chyba nad morze. Co roku jeżdziliśmy do Władysławowa, ale teraz chciałam coś innego. Podoba mi się Jastrzębia Góra, ale skoro nie ma nawet jak zejśc na plażę to już sama nie wiem...Chciałabym miec gdzie połazić bo przxecież z 3 miesięcznym niemowlakiem nie będziemy siedzieć cały dzień na plaży.
 
Gdzie w tym roku planujecie wakacje ,,,dzieciaczki juz beda mialy ponad rok wiec o niebo lepiej niz w tamtym roku ,,,
 
Do góry