reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje BB

reklama
Podobają mi się te ostatnie domki.

No i ten ośrodek z domkami w Stegnie, Stegna jest trochę bliżej niż Krynica, tylko w Krynicy więcej się dzieje, ale to chyba nie najważniesjsze. No i te chatki w Stegnie śliczne.
 
- o�rodek wypoczynkowy "IBIS" -
To jest swietne
shocked.gif

Maja tam nawet przedszkole dla dzieci
eek.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif

ALe to juz nie Krynica
no.gif
Tylko Stegna.
A daleko sa Stegna od Krynicy?
i to tez fajna oferta :happy:
 
Dla mnie może być Stegna ...i tak cały dzień będziemy latały za maluchami a pobalować możemy wieczorkiem przy grillu ;-)...jak zasną potwory :dry: :happy:
 
To mi się podoba :tak:


Też tam dzwoniłam i wyszło mi, że taki domek to tak naprawdę dla dwóch dorosłych i dzieci, bo jest jedno duże łóżko w normalnym pokoju, a te piętrowe są w pomieszczeniu, którego pani nawet pokojem nie chcała nazwać.

A tam gdzie są wersalki to chyba taki wspólny salon...więc tam raczej spać z dzieckiem się nie da...

Ale ładne to to jest.
 
reklama
Do góry