reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje BB

Joanno jakoś tak mnie smucą wieści o kolejnych Polakach emigrujących:-( .

No ale jeśli nie wyjedziecie to wpadajcie, choćby na jedną nockę:tak: :-)
 
reklama
Czy ktos tam juz dzwonil? Czy ja mam zadzwonic?

Dzwoniłam tam przed chwilą. Termin jest wolny jeszcze.

Cena:

czerwiec - 240 zł za segment (doba)
lipiec - 350 zł za segment - 6-8 osób w segmencie.

To chyba nie dużo, co?

Tylko musiałybyśmy się decydować, bo zaraz nam zajmą termin i co?

Wypowiadać się, decydować itd:-) :-) :-)
 
Nam ciezko sie teraz jak juz wiesz Edytko zdecydowac ale jakby co to zatrzymamy sie w gdansku u znajomych badz wpadniemy na jeden dzien do Was a moze jak by sie udalo to zatrzymamy sie gdzies w poblizu.Tak bym chciala teraz juz zabukowac miejsce ale niestety niemoge.Mysle ze cena nie jest za duza jak na to co domek soba prezentuje co?
 
Też mi się wydaje że cena jest ok.
Jeśli o mnie chodzi to jestem gotowa już rezerwować i wpłacać zaliczkę, bo pewnie trzeba by było.

Joanno jasne że Cię rozumiem. I myślę, że dla wielu z nas jest jeszcze trochę za wcześnie ale niestety chyba tak trzeba bo potem nic fajnego nie zostanie.

I jak już wcześniej pisałam, cieszę się, że zakładasz choć jedno czy dwudniowe spotkanie z nami!!!
 
jezeli bym byla zdecydowana i mogla wyjechac to juz bym zamawiala i zadatek wysylala.Poczekaj na dziewczyny niech sie szybciutko zbiora i zdecyduja i do dziela...a przed Wami...nami super wakacje:-) :tak: :-)
 
Dziewczyny, ja się zgadzam :tak:. To na tydzień około 600 zł od osoby przy założeniu, że będzie nas 6, tak?
Słuchajcie, nie wiem czy będę miała z kim Ambra zostawić ? Czy mógłby pojechać z nami ?
Ciekawe czy właścicielka domku, zgodziłaby się ?
Jest bezproblemowy...naprawdę. Ale jak bedziecie miały coś przeciw, to mówcie :tak:, będę szukała innego rozwiązania :happy:
 
Kinuś jak dla mnie Amber z nami to super pomysł.

Zadzwonię jak się określi Anineczka i Gosiczka i dopytam.
 
Ja chetna.
Kochana Edziu,dziekuje,ze tam zadzwonilas.:tak:;-)
A na ile dni planujecie?
Bo ja mysle o 10:-)
A co z Gosiczka?
Postaram sie ja zlapac i sie dowiedziec:-)
Amber mi nie bedzie przeszkadzal;-)
 
reklama
Dziewczyny o ktory w koncu domek chodzi:confused:
Czy o ten Amber Baltic:confused: No bo jak tak to Amber musi tam byc obowiazkowo:tak: Super ten segmencik, az zaczelam sie zastanawiac...
 
Do góry