reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje BB

anineczka

królowa mrówek :P
Dołączył(a)
8 Listopad 2005
Postów
15 785
Miasto
Lubin/Irlandia/UK
Drogie Mamusie i Wrzesniowe Dzieciaczki.
W zwiazku ze wzrastajacym zainteresowaniem wspolnych wakacji w
Krynicy 2007, proponuje, co nastepuje:
1. Zrobmy to razem (mhmmhhm)... znaczy ustalmy ile nas tu chetnych.
2. Zalozmy badz co badz watek o wakacjach i szukajmy razem:
a) no bo i tak kazda chetna bedzie miala jakies pomysly, albo chciala miec wplyw na to gdzie i za ile,
b) pomyslow bedzie bez liku bo do wakacji jeszcze kawalek,
c) a jak juz bedzie po wakacjach to bedzie gdzie opowiadac, no i planowac nastepne... (mozemy zrobic konkurs na: "gdzies indziej 2008"... normalnie jak na olimpiade:-))
3. yyyy... no nie wiem co dalej pisac, moglem tak sie nie rozpisywac w punkcie 2, ale co myslicie:eek:??
aaa..... noooo, i mozemy zrobic jakas liste, kto, co chce zabrac, noooo... np. scrable, gitare, albo poprostu "cos".
Tato Antka

PS Podawajcie linki, wklejajcie zdjecia, a w tydzien czasu chatki beda zabookowane:tak: i lato jak ta lala :cool2:
Pozdrawiam ze slonecznej Irlandii :baffled::-D
 
reklama
O Matko!!!

W pierwszej chwili myślałam, że Anineczka płeć zmieniła i mi ulżyło, jak się okazało że to Antkowy Tatko.

Ja, wiadomo, piszę się, mogę dzwonić i bookować itd itp....

Im nas więcej tym lepiej....
I każda z nas (i każdy) znajdzie w Krynicy coś dla siebie (chodzi mi o kwaterę)... Wybór jest naprawdę szeroki, jak wszędzie.

Także dołączam się do Taty Antoniego i zapraszam serdecznie!!!!:-)
 
Dom położony w cichej okolicy, w odległości 50 m od ładnej plaży nad Zalewem Wiślanym, 600 m od Zatoki Gdańskiej i 800 m od centrum.Idealne miejsce dla miłośników windsurfingu.
Ennnooo moze byc chyba i taka plaza?:confused:
A do zatoki 600m jest.Chyba nie tak dalegko,nawet dla 2 -letniego dziecka?:eek:
 
No niby tak, ale stamtąd na drugą stronę do morza jest daleko, no ale w końcu nie chodzi tu o imprezowanie w centrum, a więc ja sie zgadzam na ten domek, podoba mi się....

A leżenia plackiem na plaży i tak nie lubię i to szczerze:-)
 
Edziu ja z checia poczekam na inne opcje,domki itp.

Jestem strasznie ciekawa waszych poszukiwan,debat,negocjacji.
Chcialabym zeby kazdy byl zadowolony,a i szczerze powiem,ze uwielbiam centra nadmorskich miejscowosci...ale jak mam nadmiar kasiorki:eek:
Ehhh kusza te straganiki,kusza:szok::laugh2:
Choc i tak wyjade z Krynicy z cala walizka niepotrzebnych pamiatek.
Straszny ze mnie przepuszczacz kasy:cool2:
 
Fajan sprawa takie wakacje.
Ale nie wiem jak u nas bedzie z kaska. No i musimy cala Polske przejechac, a narazie nie ma czym.
Bede sledzic wasz watek i jak tylko cos sie zmieni to dam znac.
 
reklama
Do góry