reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje!:D

Witam super pomysł na wątek:)
Wiec my bylismy na Teneryfie (Playas de las Americas) rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Piękna wyspa, dużo zwiedzania, pyszne jedzenie, tanio wszystko bo wyspa bezpodatkowa, dużo parków rozrywki, wulkan, golf , gokarty, mnóstwo atrakcjii dla rodzin. Hotel nasz był fajny apartament all inclusive 3 baseny pyszne jedzenie, owoce lunch i drinki przy basenie, 3 posiłki w restauracjii,w dzien zabawy dla dzieci i dla dorosłych aquarobik itp wieczorem gry disco , bingo. Wynajem auta na tydzien 100 euro:) Hotel bookowałam przez ta strone Flightline | Cheap Flights, Holidays, Hotels & Holiday Extras a lot Ryanair. Okres w jakim fajnie jechac to wrzesien (kiedy upały sie koncza , jest w sam raz a woda nagrzana, i wysyo owoców)Wiec gorąco polecam

Potem bylismy w Barcelonie tutaj to juz typowo zwiedzanie wiec nie ma sensu sie bawic w all inclusive o czym juz Lubiczanka wspomniała. W Barcelonie można sie zakochac cudowne miasto:)) Architektura , atrakcje, plaże, sklepy , kluby ojjj dzieje sie i wszedzie łątwo dojechac miasto urządzone idealnie pod turytsów. Mieszkalismy w Hostelu w centrum bez większych szalenstw poniewaz cały dzien poza domem:))

Ogólnie Hiszpania jest przepiękna ostatnio bylismy w Alicante na poludniu piękne miasteczko, śliczne plaże mieszkaliśmy u polaków wynajmuja pokoje w swoim mieszkaniu za dobra cene:) Z basenem kortem tenisowym blisko plaża:))

Rozmażyłam sie , ale tak napawde teraz jest dobry okres na planowanie wakacji , i szukanie ofert:)
 
reklama
to i ja coś tam zaproponuję;P
mieliśmy w tym roku też gdzieś wyjechać (Hiszpania lub Majorka) ale niestety plany nam się zmieniły... i odłożymy to na następny rok.
ja osobiście polecam Majorkę - byliśmy tam w kwietniu 2008 i rewelacja - nie za dużo turystów, pogoda super - nie za gorąco, ale też nie zimno. ceny - niziutkie, jedzenie super. przez to, że to nie był jeszcze typowy sezon, to właściciele knajp i restauracji stawali na głowie, żeby nas zadowolić i żebyśmy do nich wrócili;) za apartament prawie przy plaży, 2 pok, salon z aneksem kuchennym, łazienka plus 54m2 taras zapłaciliśmy za tydzień ok 300e (2 pary), nikogo w kompleksie nie było, więc basen był tylko do naszej dyspozycji. samochód - 100e/tydzień
fajnie było i myślę, że polecimy jeszcze raz - nawet do tego samego miasta - Cala d'Or
a szukałam sama przez stronkę Alquiler de apartamentos y casas de vacaciones con 85700 apartamentos en España (w opcjach ustawia się jęz.ang) najpierw znalazłam tanie loty, a potem szukałam hotelu/apartamentu i wysyłałam e-maile do właścicieli z zapytaniem o cenę;)
 
Anieczka ja tez przezylam szok w Hiszpani jak zobaczyłam ceny kurde piekne domy przy plaży za grosze w porównaniu do Irlandii.
 
Ja czasem ogladam taki program"domy w słońcu"-faktycznie szok cenowy...Gdyby tylko człowiek miał jakakolwiek kaskę-teraz ja się rozmarzylam:)
No a nasze plany też uległy zmianie-egipt odpada,bo stwierdziłam,że nie chcę narażać i Danielka i Nienarodzonego Ktosia;)
I po przemysleniu sprawy wybieramy Teneryfę właśnie-przede wszystkim dlatego,ze klimacik jak dla ciężarnej w porządku a poza tym-tak jak Kamcia pisała mnóstwo atrakcji dla dzieci:))))Już się nie mogę doczekać....ale do lutego poczekać muszę na kaskę i zabookowanie lotu-z hotelem pikuś...Tylko męczy mnie czy w związku z tym,ze wyspa naprawdę warta objechania bookować all inclusive.Żeby nie było jak w Salou(hiszpania),że własciwie nas nie było w hotelu....
a apropos portugalii-aerlingus ma świetne ceny w kwietniu-nie do lizbony a to drugie lotnisko(nie pamiętam nazwy)-zupełnie na południu...moze się któraś skusi na święta wielkanocne?
 
Lubiczanko bierz all inclusive koniecznie, wyspa jest mała więc raz dwa ja objedziesz, rano wstajesz nic sie nie martwisz idziesz na śniadanie, w hotelu mówisz dzień wczesniej że wyjezdzasz na wycieczke i oni ci robia lunch box dla calej rodziny (sandwich woda owoce) i wracasz padnieta po całym dniu i idziesz na kolacje. Kładziesz dzieci spać i idziesz do baru na drinka. Poza tym nie bedziecie codziennie jezdzic bo to meczace wiec przy basenie tez jest bufet cały dzien dzieci głodnieja i moga sobie w kazdej chwili cos przekąsic:) Tylko w jakim mies chcesz jechac , bo najlepiej tak od konca maja / czerwiec bo wczesniej nie jest super ciepło, my byliśmy końcówka września. Zreszta jak przyjade to Ci wszystko powiem gdzie pojechac i co zobaczyc:))
Ciesze sie że zrezygnowałąs z Egiptu bo kurcze to jest ryzyko tam jechac, a skąd wiadomo w jakiej wodzie oni te jedzenie gotuja itp..

Dzindziusia moja kolezanka była na LAnzarotte i zadowolona bardzo.
 
Kamcia-no własnie trzymamy sie tego kwietnia:)i kurka-od spotkania w Galway wożę w torbie te Wasze przewodniki po Barcelonie-więc proszę mi przypomnieć,że właściciel się upomina;)))
dzindusia-jak czytałam opinie to najmniej atrakcyjna z wysp kanaryjskich(obleciałam opisy po wszystkich),ale nie byłam,wiec nie krytykuje:)
 
ja polecam Rzym i Portugalię:-)
Kamcia możesz mi dać namiary na tych Polaków?bo ja chcę w tym roku wybrać się do Alicante:-) jest tam coś ciekawego do obejrzenia?bo ja nie wytrzymam tylko i wyłącznie na samej plaży,muszę troszkę pozwiedzać:tak:
 
reklama
Do góry