reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje!:D

reklama
Hey
Tak piszecie o tych wakacjach, ze tez mi sie zachcialo, ale my w tym roku tylko do PL, wiec nawwt nie patrze na zadne oferty, ale chętnie wybrałabym sie na Teneryfe :-)

Anineczko ja byłam, ale moim przewodnikiem była moja przyjeciółka która na stałe mieszka we Francji, wiec ja chodziłam za nia wszedzie jak cien ;-)
W miescie wiekszosc jest opisane po francusku np w metrze, takze wez sobie slownik albo rozmówki, bo jednak duzo francuzów nie zna angielskiego, no i drogo jest
Ja byłam za któtko i na pewno jeszcze sie wybiore
Gdybys cos potrzebowała albo cos przetłumaczyc po francusku to pytaj śmiało
 
dzięki dziewczyny.
Moniadan właśnie sobie chcę zamówic przewodniki w księgarni Polskiej.rozmówki to bardzo dobra rzecz,dzięki :-)

renni tak też zrobię by było blisko metra,w necie ludzie polecają dzielnicę Montmartre ze względu na widoki z niej i typowo Paryski styl czyli stare kamieniczki,kręte brukowane uliczki,taki romantic style :-D
wiem,ze mozna z netu sobie ściągnąc plan metra :tak:

ale ceny żywności jak patrzę są takie same jak u nas :tak:
 
my idpuscilismy wakacje jak zobaczylismy ile dzis uwalili adamowi z wyplaty :-:)szok: w tym roku sie nie wygrzeje niestety :-( ale za to 10 dni w polsce w marcu zaliczymy:tak:
 
reklama
Do góry