reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje!:D

reklama
Barmanka nie ma sprawy molestuj ile chcesz ja moge opowiadac godzinami:) Bylismy trzy lata temu Olivier mial ponad rok i bylo super, sporo atrakcji dla doroslych i dzieci:)
 
Frog, Twój hotel jest boooski :tak: Widoki z pokoju nieziemskie :tak:
Lecisz na tydzień? Orientujesz się jakie atrakcje (coś ciekawego do zwiedzania) są godne polecenia?


Wiesienka, podziękował :tak::happy2: Dam znać po wizycie u gp.

Kamcia, to super się składa, bo nasz MArcel będzie miał niecałe 2 lata jak polecimy na wywczasy :-D


A tak z ciekawości zapytam, powiedzcie mi jak się bukuje hotel właśnie dla dziecka (nie będzie miał jeszcze 2 lat)? Mam to jakoś specjalnie zaznaczyć? Nie zaznaczać nic i pojawić się z dzieckiem i wózkiem w recepcji? :sorry2: im confused :baffled:
 
Barmanka-zależy na jakiej stronce bookujesz-np na booking.com jest opcja"podróżuję z dziećmi"-zaznaczasz ilośc i wiek...jeśli bezposrednio na stronce danego hotelu i nie ma na niej takiej opcji dobrze zadzwonić do hotelu(po angielsku wszedzie sie dogadasz)zapytać o to i potwierdzic-przynajmniej ja tak zawsze robię...Jakos bym się nie zdecydowała na wlot z dzieckiem bez upewnienia sie,że np bedzie łóżeczko dla niego.Cena nie powinna ulec zmianie,ale lepiej niech obsługa będzie doinformowana:)
 
Frog, Twój hotel jest boooski :tak: Widoki z pokoju nieziemskie :tak:
Lecisz na tydzień? Orientujesz się jakie atrakcje (coś ciekawego do zwiedzania) są godne polecenia?
A tak z ciekawości zapytam, powiedzcie mi jak się bukuje hotel właśnie dla dziecka (nie będzie miał jeszcze 2 lat)? Mam to jakoś specjalnie zaznaczyć? Nie zaznaczać nic i pojawić się z dzieckiem i wózkiem w recepcji? :sorry2: im confused :baffled:

No my dokladnie lecimy na 8 nocy. Z tego co sie zdazylam zorientowac sa aquaparki, rezerwat kaktusow i rowniez tam sa tresowane ptaki:tak:. Ten rezerwat podobno jest duzy i spokojnie mozna tam spedzic caly dzien-wiadomosc od Wilwii.
Atrakcje na Gran Canaria:
- miasteczko z Dzikiego Zachodu dla dzieci, Sioux City, Canón del Aguila - wycieczka żółtą łodzią podwodną w Puerto de Mogan,
- Park rozrywki, Holiday World w Maspalomas,
- Latarnia morska
- ogrody botaniczne, np. w Tafira Alta, Barracano Palmitos (do niektórych trzeba wykupić bilet).
- Safarii Park w Las Palmas
- wycieczki ładziami gdzie mozna ogladac delfiny. podobno jesli na danej wycieczce nie pokaza sie delfiny druga wycieczka gratis!!!
- szlak rowerowy
- muzeum historyczne Casa de Colon, Las Palmas
- Rezerwat przyrody, La Charca, Maspalomas
- Cocodrilo Park,
- Ogrody Botaniczne, Maspalomas
- duzo wiosek i muzeow historycznych
- plaze, centra handlowe np, angielskie, niemieckie,
i tu jeszcze linki
Gran Canaria - Atrakcje - Gran Canaria - Wakacje Last Minute - Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Teneryfa
LAS PALMAS DE GRAN CANARIA - PRZEWODNIK TURYSTYCZNY

A jesli chodzi o rezerwacje to tak jak pisala Lubiczanka. Na stronie, na ktorej bukujesz hotel, zazwyczaj masz podac liczbe os. doroslych i dzieci i zaznaczasz wiek dziecka a nastepnie jesli sie decydujesz to rezerwujesz pokoj. Podajesz swoje dane i czekasz na e-maila z potwierdzeniem rezerwacji.

-
 
reklama
Do góry