reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje dla dziecka - fajne, bezpieczne i coś wnoszące...

Dołączył(a)
2 Czerwiec 2009
Postów
5
Witajcie!
Wakacje zbliżają się wielkimi krokami...
muszę więc pomyśleć o jakiś ciekawych formach spędzania wakacji przez dzieci,
a raczej maluch (2-6 lat)...
jak im zorganizować wolny czas, jakie aktywności / miejsca wybrać
tak aby połączy przyjemne ( zabawa, odpoczynek) z pożytecznym
( edukacja, rozwój), a przede wszystkim mieć 100% pewności jeżeli chodzi o
wybór miejsca..
mój maluch ma 4 lata i chciałabym go gdzieś zostawi, tak aby się naprawdę
dobrze bawił.. państwowe przedszkole odpada, innych pomysłów nie mam
aha - mieszkam w Wawie
 
reklama
Kinga,
mój szkrab zostaje na wakacje w przedszkolu.
niestety nie mam szans na urlop w tym roku.
na szczęście przedszkole przygotowały fajny, ciekawszy program i Jasiek będzie małym piratem odkrywcą.
nie wiem w jakiej części Warszawy mieszkasz, my akurat na Targówku i Jasiek chodzi na Uranową do ciuchci.
myślę że najlepiej będzie jak sama poszukasz, popytasz i już na pewno pojeździsz po przedszkolach
pierwsze wrażenie jest ważne
 
my jesteśmy akurat z Pragi, więc w sumie nie jest to daleko.
a powiedz mi - jak wygląda ten program, co zaplanowano dzieciakom?
możesz mi napisac trochę więcej o samym przedszkolu
jak nauczycielki, jedzenie i ogólnie przedszkole samo w sobie?
 
Widzę, że niepotrzebnie zaczęłam nowy temat :) Szukam ciekawych atrakcji dla mojej córeczki Ali w te wakacje. Nie ma szans na urlop, może jesienią. Myślę, czy zapisać ją na półkolonie, a może jakieś inne zajęcia? Mieszkam na Żoliborzu, w Warszawie od niedawna. Może ktoś pomoże??? A jakieś ciekawe teatry?

Pozdrawiam
 
W W-wie takich miejsc jest dużo, na Żoliborzu także. Mam wrażenie że to dość prężna dzielnica pod tym względem. proponuje na początek takie strony jak www.miastodzieci.pl czy www.czasdzieci.pl . To co wybierzecie dla dziecka zależy tylko od waszej mobilności i zasobności portfela. Na Żoliborzu są także organizacje zajmujące się rodziną i dzieckiem. Polecam poszperać w necie. U mnie w dzielnicy prężnie działa dom kultury myślę że u was także. Na dobry początek polecam także plac zabaw przy placu Wilsona i Kalimbe (knajpko-księkarnio-sklep sprofilowane na dzieci), są tam też zajęcia dla rodziców i dzieci.

Pzdr
 
Dziewczyny, moi znajomi ruszają w tym roku z programem takiego "dziennego przedszkola". to trwa tydzien. biora dzieci rano, oddaja wieczorem a w miedzy czasie wycieczki po warszawie, sport, plastyka. super fajna sprawa. program nazywa sie Kocham To Miasto. Nie wiem jaka maja strone, ale weszlam na tą gogage (dzieki zroka!) i tam jest pełne info: Go Gaga - Wydarzenia
 
zgadza się! lato w mieście jest fajną opcją ale pod warunkiem,że Twoja pociecha ma minimum 6 lat..
od takiego wieku może uczestniczyc w akcji...
przedszkolaki nie mają szans..
dlatego, jak pisałam wcześniej, ja swojego malucha wysyłam do Ciuchci - tam gdzie zreszt chodzi także w ciągu roku
mają ciekawy wakacyjny program:wakacyjna skrzynia skarbów..
zostaje miec nadzieje, że mimo wakacji w wawie szkrab będzie się dobrze bawił
 
reklama
Do góry