reklama

WAKACJE:)))))) Gdzie na wakacje z dziećmi???

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2011' rozpoczęty przez ewusia34, 4 Kwiecień 2011.

1. ewusia34

ewusia34 Fanka BB :)

:-) coraz bliżej wakacje:)
    i jak w temacie :-)bardzo proszę o miejsca wraz z linkami:)))))

Zaczynamy od długich weekendów.W tym roku odpada Zu za malutka.
    Zawsze jeździmy po zakończeniu roku szkolnego(tfu,tfu pogoda zawsze) tak na 10-
    14 dni.W lipcu i sierpniu jeszcze weekendujemy w okolicach Augustowa,nad jeziorami.
    W planach morze:-) choć w temacie jest też Solina:)

z moich doświadczeń:

Zwykle szukam domków,by dzieci mogły mieć bezpośrednie wyjście na podwórko.Unikam też pięter(wózek).Koniecznie z łazienką i lodówką.

Zaraz wkleje ciekawe miejsca w PL.Tylko poszukam:);-)

Ostatnia edycja: 2 Czerwiec 2011
  2. rachell

rachell Fanka BB :)

3. reklama
  4. Suseł

Suseł Fanka BB :)

5. ewusia34

ewusia34 Fanka BB :)

Suseł ja bym do Rabki pojechała,ale tylko dlatego że Krynicę znam:)też uwielbiam te okolice ale wolimy morze,głownie za względu na dzieci:)
    Rachel- ten pólwysep super,jestem zachwycona,mam już w ulubionych:)

to nasza ŁEBA
    http://malgosia.nadmorze.pl/malgosia/

6. clauditka

clauditka Fanka BB :)

Suseł miejsca fajne na wakacje. też się zastanawiamy nad Krynicą bo szukamy czegoś na południu, blisko naszych rejonów, choć marzą mi się wakacje nad morzem, ale to kawał drogi:( może zna któraś z was jakieś ciekawe okolice na południu??ale nie Zakopane:)

7. Karolina1983a

Karolina1983a podwójna mamusia ;)

My się wybieramy do Władysławowa.

Cyprys Władysławowo - O nas

Naszukałam się noclegu no ale znalazłam wreszcie. Najważniejsze jest to, że nie muszę nic tam zabierać. Mają wanienki, łóżeczka, krzesełka, rowerki itd.
    Dodatkowo pokój i plac zabaw.

Zobaczymy jak będzie.

8. Suseł

Suseł Fanka BB :)

No i zdecydowałam się na Rabkę:) rezerwacja już potwierdzona, 16 lipca wyjeżdżamy.

9. vikiigus

vikiigus mama VIKTORII i KUBY:)

my 30 maja wybieramy się na czy raczej do :) tropical island - oczywiście max na 2 dni - a jesli chodzi o wakacje - to wiadomo ,że niezbyt daleko , żeby za długo się autem nie tłuc po naszych krzywych drogach - chyba bory - morze odpada bo uwazam ze drogo i nieciekawie - w zeszlym roku zaczelismy wakacje od morza(jarosławiec) i po dwóch dniach ucieklismy w góry:))) na szczęście nie mieliśmy nic z góry zapłacone, więc moglismy sobie pozwolić:)

a nad charzykowym tez bywalismy kilka razy w zeszłe wakacje - w sumie mamy blisko - i w tym roku chyba tam sie wybierzemy - na razie bez rezerwacji, ale ja tam lubie taki spontan- najlepiej wychodzi :)

10. reklama
  11. sylvanas

sylvanas Mamusia Kajtusia :)

Polecam !!!
    Bobo Gaj
    Jeśli tylko ktoś lubi agroturystyke i zależy wam na zdrowym ekologicznym jedzonku i mnostwie atrakcji dla dzieci :)

12. margoz

margoz Fanka BB :)

Ostatnia edycja: 8 Kwiecień 2011

Poleć forum