reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAKACJE:)))))) Gdzie na wakacje z dziećmi???

ewusia34

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Grudzień 2006
Postów
5 695
Miasto
Białystok
:-) coraz bliżej wakacje:)
i jak w temacie :-)bardzo proszę o miejsca wraz z linkami:)))))


Zaczynamy od długich weekendów.W tym roku odpada Zu za malutka.
Zawsze jeździmy po zakończeniu roku szkolnego(tfu,tfu pogoda zawsze) tak na 10-
14 dni.W lipcu i sierpniu jeszcze weekendujemy w okolicach Augustowa,nad jeziorami.
W planach morze:-) choć w temacie jest też Solina:)

z moich doświadczeń:

Zwykle szukam domków,by dzieci mogły mieć bezpośrednie wyjście na podwórko.Unikam też pięter(wózek).Koniecznie z łazienką i lodówką.

Zaraz wkleje ciekawe miejsca w PL.Tylko poszukam:);-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Suseł miejsca fajne na wakacje. też się zastanawiamy nad Krynicą bo szukamy czegoś na południu, blisko naszych rejonów, choć marzą mi się wakacje nad morzem, ale to kawał drogi:( może zna któraś z was jakieś ciekawe okolice na południu??ale nie Zakopane:)
 
My się wybieramy do Władysławowa.

Cyprys Władysławowo - O nas

Naszukałam się noclegu no ale znalazłam wreszcie. Najważniejsze jest to, że nie muszę nic tam zabierać. Mają wanienki, łóżeczka, krzesełka, rowerki itd.
Dodatkowo pokój i plac zabaw.

Zobaczymy jak będzie.
 
my 30 maja wybieramy się na czy raczej do :) tropical island - oczywiście max na 2 dni - a jesli chodzi o wakacje - to wiadomo ,że niezbyt daleko , żeby za długo się autem nie tłuc po naszych krzywych drogach - chyba bory - morze odpada bo uwazam ze drogo i nieciekawie - w zeszlym roku zaczelismy wakacje od morza(jarosławiec) i po dwóch dniach ucieklismy w góry:))) na szczęście nie mieliśmy nic z góry zapłacone, więc moglismy sobie pozwolić:)


a nad charzykowym tez bywalismy kilka razy w zeszłe wakacje - w sumie mamy blisko - i w tym roku chyba tam sie wybierzemy - na razie bez rezerwacji, ale ja tam lubie taki spontan- najlepiej wychodzi :)
 
reklama
Do góry