reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAKACJE:)))))) Gdzie na wakacje z dziećmi???

reklama
goyap byłam w Duinrell jest tam świetnie, zarówno dla dorosłych jak i dla małych dzieciaczków!



ta załamana kobietka w 2 rzędzie to ja:)strasznie się bałam:)
 

Załączniki

  • 5682986f14.jpg
    5682986f14.jpg
    36,4 KB · Wyświetleń: 176
Ostatnia edycja:
Clauditka super uslyszec ze ktos tam juz byl i sprawdzil teren.

Moj maz i starsza cora uwielbia klimaty gorskich kolejek.

Dla siebie i malucha pozostawiam basen.

Od siebie moge polecic Gardaland(park rozrywki) oraz Bella Italia (camping) we Wloszech.
 
ubrania:
bielizna(12 sztuk body)
piżamka (4 szt rampersów i 6 par pajacy)
skarpetki(6 par)
rajstopki(4 pary)
bluza polarowa (3 pary)
dres (3 sztuki)
letnie spodnie(5 par)

sukienki(5 par)

dżinsy(3 szt)
ciepła kurtka (1 szt)
strój kąpielowy (a co w końcu Iza też będzie się kąpać)
czapka(2 szt cieńkich i 1 bawełniana i 2 chusty)

koszulki (12 par bluzek i 12 par koszulek)

Kąpielowy niezbędnik:
ręcznik (2 szt)
płyn do kąpieli

plażowy niezbędnik:
Kocyk (2 szt)
mała poduszeczka
krem z filtrem
krem na każdą pogodę
A ponadto paczka pieluch,1 opakowanie chusteczek nawilżonych i 4 opakowania mleka,środki na komary i meszki,
ulubiona Przytulanka,2-3 ulubione zabawki,i już wspomniane wyżej dla Martyny zabawki do piasku,rękawki dmuchane,koło dmuchane,piłka plażowa ,parawan,ręczniki na plażę,pasta do zębów i szczoteczka,żel pod prysznic ,szampon,nasze kosmetyki,trochę proszku lub płynu do prania, kawałek sznurka i klamerki do powieszenia kilku sztuk mokrej odzieży a do tego wszystkiego pożyczamy chustę dla Izuni i będziemy się motać.A przede wszystkim nie mogę zapomnieć o książeczkach zdrowia dziewczyn i poświadczenia ubezpieczenia.wózek,pompka do kół wózka,moskitiera na wózek i łóżeczko,folia przeciwdeszczowa na wózek i nosidełko,wysterylizowane butelki i smoczki, przynajmniej 2 zapasowe smoczki,łańcuszek do przypinania smoczka,kaszki,gotowe dania dla niemowląt,pieluchy tetrowe i flanelowe,krem przeciw odparzeniom,oliwka,podręczna apteczka.Pomijam nasze ubrania i kremy dla nas chodzi mi tylko o dzieciaki myslicie ze to wystarczy na 2 tyg wyjazdu?Nie wpisałam ciuchów Martynki ale to normalne ze koszulki spodenki strój kapielowy i inne ( ma 4 lata wiec wiadomo co zabrac) prosze o ocene pod katem izu
 
bobomama- jak na mój gust to troszkę tego za dużo, zwłaszcza jeżeli chodzi o ilość sztuk poszczególnych rodzajów ubrań. Nie wiem jaki duży macie samochód ale biorąc pod uwagę, że masz jeszcze starszą córeczkę to może Wam być się ciężko zmieścić. Bielizny to trzeba dużo zabrać ale co do reszty to myślę, że spokojnie wystarczyłby np. 2 dresy, do tego 1 bluza (dres przecież też ma bluzę), ze 3 pary spodenek, 3 sukienki, 1 dżinsy itp.Przecież jak będzie ciepło to mała i tak będzie śmigać głównie w bodach i stroju kąpielowym. Poza tym zawsze przecież można coś przeprać. Takie jest moje zdanie.
 
ja do kapania kupiłam ostatnio taka fajową wanienkę dmuchaną w Auchanie :))

My wybieramy się w tym roku do Chorwacji samochodem - zobaczymy czy dziewczyny zbytnio nam nie utrudnia ale pojedziemy na noc to mam nadzieje ze beda spały

Co do morza to we Władysławowie byłam w zeszłym roku a w Łebie 4 lata temu - miejscowości super, ale niesamowite tłumy oszaleć można na plaży nie ma szans zagrać w cokolwiek bo jeden na drugim leży - jazda wózkiem to jak tor z przeszkodami - no powiem wam ze koszmar pod tym względem - z dzieckiem wolałabym sie wybrac do neijszej miejscowości

Bylismy też w Krynicy 2 lata temu - bardzo ładne miasteczko - trochę chodziliśmy po górkach - było bardzo fajnie ale np 2 tyg to juz nie ma za bardzo co robic jak sie jedzie z maluchami - ale fajnie jest

jesli chodzi o campingi we Włoszech to ja polecam Pra delle tori - rewelacja - bylismy 3 lata temu :-) - cudny basem - nad samym morzem ekstra
 
my na wakacjach byliśmy w Poroninie, zaliczyliśmy Morskie Oko i Gubałówkę z Wojtkiem na rękach (na Morskie szliśmy pieszo ;p a na Gubałówkę wjeżdżaliśmy kolejką z wózkiem).
Jechaliśmy 2 dni- 1 dzień na Śląsk do Mikołowa do rodziny tam spaliśmy i później już do celu, oczywiście co 1,5-2h przystanki.
w drodze powrotnej zaliczyliśmy jeszcze w Krakowie Wawel :)
 
Do Grecji! Bardzo fajne i niedrogie wycieczki ma Fresh Tours, już parę razy z tym biurem wyjeżdżałam i jestem bardzo zadowolona :)
 
reklama
właśnie wrócilismy z naszych odwiedzinowych wakacji - polecam na wypad z dzieckiem Tropical Island pod Berlinem - woda w brodziku dla dzieci po prostu gorąca - Viki siłą trzeba było wyciągać - z tego wszystkiego zaliczyła tylko baseny i Klub dla dzieci - reszta w ogóle ją nie interesowała - a naprawdę zrobiło się tam wyjątkowo ciekawie - no i to ciepełko ! polecam
DSC02211.jpg
 

Załączniki

  • DSC02211.jpg
    DSC02211.jpg
    50,2 KB · Wyświetleń: 2 060
reklama
Do góry