reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAKACJE:)))))) Gdzie na wakacje z dziećmi???

Sylvanas, zastanawiałam się nad tym Bobo Gajem ale wychodzi drożej niż Rabka i chyba mniej mi się podoba. Może następnym razem.
I jeno pytanie- widzę, że jesteś z Wrocka tak jak ja, z której dokładnie części? może wybrałybyśmy się kiedyś na kawę?
 
reklama
Suseł ja mieszkam w okolicach marino ale komunikacja z tej czesci miasta jest ok wiec zawsze moge gdzies podjechac :) chetnie na kawke bym się wybrała :)
 
Kurcze a my chyba musimy zmienic autko przed wyjazdem na wakacje! Jedziemy tak - gondola na przednim siedzeniu, pod siedzeniem bagaze, z tylu ja z mala - pod siedzeniem malej bagaze, w bagazniu stelaz (jeden z niewielu sie zmiescil). I tyle!!! Koszmar :/ doszlo nam lozeczko turystyczne i nie wiem gdzie go wlozymy...
 
Sylvanas, ja mieszkam na Legnickiej więc też super dojazd wszędzie:) daj znać kiedy będziesz miała czas i ochotę to się spotkamy.
 
A czy któraś z was wybiera się za granicę? Ja co roku zazwyczaj byłam gdzieś w Bułgarii czy Grecji, a teraz nie wiem, pewnie wyląduję nad polskim morzem.
Jeszcze jedna rzecz mnie nurtuje, jak kąpać takiego maluszka na wyjeździe, przecież wanny nie będę ze sobą taszczyć, bo się nie zmieści.
 
A czy któraś z was wybiera się za granicę? Ja co roku zazwyczaj byłam gdzieś w Bułgarii czy Grecji, a teraz nie wiem, pewnie wyląduję nad polskim morzem.
Jeszcze jedna rzecz mnie nurtuje, jak kąpać takiego maluszka na wyjeździe, przecież wanny nie będę ze sobą taszczyć, bo się nie zmieści.

my planujemy karaiby, prawdopodobnie wyspy kajman w pazdzierniku. Coreczka ma prawie 6 lat i zwiedzila juz troche swiata, pierwszy lot jak miala 7 miesiecy do Las Vegas, pozniej i dominikana i aruba i kostaryka, aha i oczywiscie PL. Moim zdaniem jak sie dobrze przygotujesz to spokojnie mozna wybyc zagranice.

Jesli chodzi o kapiel to ja biore pod prysznic. Juz nie rez Jonatan bral prysznic, uwielbia.
 
dziwczyny wybieramy sie w tym roku w sierpniu nads mrze z Igokiem,chcielibysmy odwiedzic jakies fajne miejsce z fajnymi noclegami,czy mozecie polecic miejscowosci a najlepiej pensjonaty w ktorych kiedys byliscie lub wasi znajomi.Przegladalam baze noclegowa w necie ale na obrazkach tak pieknie to wszystko wyglada a prawda oze byc zupelnie inna, nie ma jak trafic w miejsce z polecenia,licze na was:-);-)
 
reklama
Z racji tego ze mieszkamy zagranica to na te wakacje wybieramy sie do Polski-chcemy aby nasz maluszek poznal reszte rodziny.
Po drodze zatrzymamy sie na tygodniowy wypoczynek aby troszke odpoczac i sie zrelaksowac.
Od pewnego czasu na wypoczynek wybieramy camping i tym razem nasz wybor padl na Holiday park and amusement park Duinrell, a fun daytrip or a great family holiday

tym bardziej ze maja domki calkowicie przystosowane dla maluszkow

http://www.duinrell.com/holidaypark/duingalows/duingalows-overview/comfort-extra-baby#

Mysle ze zarowno my jak i nasza starsza pociecha znajdzie tam cos dla siebie. Do dyspozycji jest aquapark jak i wesole miasteczko (wstep jest wliczony w cene noclegow).
 
Do góry