reklama

Wakacje na Mazurach

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez samotronka87, 3 Styczeń 2011.

1. samotronka87

samotronka87 Fanka BB :)

Witam

Mam pytanko zna któraś z was jakiś fajny domek do wynajęcia na tydzień na wakacje na Mazurach...
    Proszę o namiary z góry dziękuje i pozdrawiam.

2. Tygrynka

Tygrynka S i T - :***

3. reklama
  4. ustka

ustka Zaciekawiona BB

No ja tylko w pensjonacie nocowałam w Wilkasach http://skarpa.eu/ . Ceny są niziutkie- razem z wyżywieniem, komfort jest jak najbardziej. Jezioro niedaleko, kilka km od Giżycka. Można tez wykupić pobyt razem z jazdą konną. To jest akurat wspaniała atrakcja :D

5. okruszek.emi

okruszek.emi bardzo szczęśliwa mamusia

Podpisuję pod tym tematem... :-)
    Chcielibyśmy z Mężem i synkiem dwuletnim pojechać gdzieś na Mazury w sprawdzone i niedrogie miejsce.
    Zależy nam nad tym, by szybko było do jeziora, możliwość kajakowania z maluchem, plac zabaw, jakieś inne ciekawe atrakcje, już z wyżywieniem byłoby super. Może jakaś agroturystyka...albo pensjonat...???
    Ktoś coś wie? Zna? Bardzo proszę o podpowiedzi :-)

6. Orisha

Orisha Zaciekawiona BB

Nie miałam okazji być na Mazurach i ciężko mi coś powiedzieć, z opowiadań znajomych wynika jednak jedno - Mazury to droga przyjemność, większość pensjonatów i hoteli nastawiona jest na niemieckich turystów, którzy przyjeżdżają tam całą rzeszą ;) Zdecydowanie taniej jest na Warmii, może nie w okolicach Olsztyna, ale mniejsze miejscowości są już bardziej przyjazne. A z nieodkrytych do tej pory turystycznie miejsc chyba na odwiedzenie zasługuje najbardziej Pojezierze Brodnickie - spokojne i bardzo zielone miejsce. Bardzo dobre opinie wśród gości zbiera lokalny hotel Głęboczek - szczególnie za kultywację tradycji polskiego winiarstwa :)

Poleć forum