reklama

Wakacje nad Bałtykiem - gdzie jechać?

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2006' rozpoczęty przez Thea., 10 Sierpień 2007.

1. Thea.

Thea. Wrześniowe mamy'06

Witam :-)
    Wybieramy się wreszcie na urlop i chyba wybierzemy nasze wybrzeże. Problem w tym, ze nie możemy się zdecydować gdzie jechać. Może mogłybyście coś polecić? Może znacie namiary na jakieś fajne miejscówki, zależy nam głównie na nieprzeludnionych plażach. Zastanawialiśmy się nad Pobierowem? Proszę o radę :tak:bo samej ciężko coś mi idzie.

2. Anna25

Anna25 wrzesień2006/lipiec2012

W Pobierowie byłam - polecam:tak:Ciężko chyba będzie znaleźć "niezaludnioną" plażę.
    w sumie to mi się wszędzie podobało nad morzem - Międzyzdroje, Niechorze, Rewal, Darłówko, chyba nie bardzo jedynie do gustu przypadł mi Kołobrzeg.

3. reklama
  4. Thea.

Thea. Wrześniowe mamy'06

Dziękuję Aniu za "odzew" :tak:
    Szkoda jednak, ze tylko Ty jedyna odpisałaś :-(
    Wyruszamy już w środę w nocy i trochę liczyłam, ze ktoś jeszcze był gdzieś nad morzem i cosik nam podpowie (nawet w kwestii gdzie nie warto wcale jechać).

Wyruszamy z Emilcią trochę w ciemno, kierując się na Pobierowo. Oby tylko pogoda dopisała ;-)

5. dzikidzik

dzikidzik mamula MAJULI

Dla mnie Międzyzdroje są najlepsze!:tak:
    Hel ma u mnie drugie miejce!:-)
    trochę odradzam Ustornie morskie - wąska plaża i kamienisty brzeg! Mielno też nie dla mnie bo to bardziej takie miejsce dla lubiących dyskoteki - jedna obok drugiej!

miłego pobytu !:-)

6. edi

edi mamusia Wojtusia

Moim zdaniem Międzyzroje jak najbardziej,ale w tym roku i kilka lat temu byłam w Darłowie.Wparwdzie daleko od morza bo ok.2,5km,ale za to spokojnie i cicho.A na plaże jeździliśmy autem,które sobie grzecznie czekało na nas na parkingu.Bylismy 2 u tych samych gospodarzy co 3 lata temu i warunki jak dla nas były ok;-)
    podaje ich namiar bo mieli jeszcze wolne pokoje na druga polowę sierpnia Dar

7. agutkaZG

agutkaZG <3 Zuzia <3 Kubuś <3

MIEDZYZDROJE!!! :-D :tak:

8. Thea.

Thea. Wrześniowe mamy'06

Bardzo, bardzo dziękuję ;-) w dzikim szale pakowania rozmyślamy zatem nad miedzyzdrojami :-D

9. agutkaZG

Theaaaaaaa,ale mi to juz do Miedzyzdrojow,haha! :-D My tam jutro z Zuzia o 4:30 pks`em zmykamy. :-D Jak cos,to podsylam Ci majne numer kom (bo na BB mnie juz nie bedzie przed wyjazdem :-p) - 605340317. :-D ODEZWIJCIE SIE KONIECZNIE,JAK TAM BEDZIECIE. :-D :tak:

10. reklama
  11. Thea.

Thea. Wrześniowe mamy'06

Agutko- właśnie wróciliśmy z wakacji i dopiero teraz zobaczyłam Twojego posta. :no:Szkoooda, bo byliśmy w okolicach , choć na stałe wylądowaliśmy w Dzwirzynie. Zuzia z Emi pobiegałyby razem sobie po piasku :-:)tak:

12. agutkaZG

Thea,ja do Ciebie dzwonilam,ale nie odbieralas. :no: :-( Mialysmy spotkanie z Rybka i Royanka. :-D Myslalam,ze do Nas dolaczysz,no,ale nie udalo sie... Zaluj! :-p :-D :tak: ;-)
    Moze nastepnym razem gdzies tam uda Nam sie spotkac. ;-)

Poleć forum